Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

1863–1864 metų sukilėlių kelias į mirtį ir atgimimą

Kaina: 49,49 €
Kaina su kodu: 44,54 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 49.489 InStock
Į krepšelį 44,54 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „ 1863–1864 metų sukilėlių kelias į mirtį ir atgimimą“ aprašymas

Knygoje "1863–1864 metų sukilėlių kelias į mirtį" apibendrinta ilga ir sudėtinga archeologinių, antropologinių ir istorinių tyrimų epopėja, prasidėjusi 2017 m. sausio pradžioje atradus palaidojimus ant Gedimino kalno. Lietuvos nacionalinio muziejaus archeologams teko atsakomybė atkasti, preparuoti, iškelti surastus sukilėlių palaikus, ištirti šios masinės kapavietės aplinką, surinkti įkapes ir visą archeologinę medžiagą išanalizuoti ir atribuoti. Sykiu su tęstiniais archeologiniais tyrinėjimais vyko istoriniai ir antropologiniai tyrimai. Pasitelkus naujausią medicinos kriminalistikos ir genetinių tyrimų patirtį antropologams pavyko identifikuoti visas sukilimo malšintojo M. Muravjovo aukas.

Knygą "1863–1864 metų sukilėlių kelias į mirtį" sudaro dvi dalys. Pirma dalis – tai pasakojimas apie sukilėlius. Ji parašyta remiantis istoriografija, bet pirmiausia archyviniais šaltiniais. Ypatingą reikšmę rekonstruojant Gedimino kalne palaidotų sukilėlių kelią į mirtį turėjo jų tardymo ir teismo bylos, karinės valdžios raportai ir kiti dokumentai, taip pat užsienio laikraščiuose skelbtos korespondencijos iš Vilniaus apie sukilimo dalyvių egzekucijas.

Antroji knygos "1863–1864 metų sukilėlių kelias į mirtį" dalis skirta buvusiai Vilniaus tvirtovei, kurios teritorijoje aptikti sukilėlių palaikai, archeologų atradimams ir sukilimo dalyvių palaikų identifikacijai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „ 1863–1864 metų sukilėlių kelias į mirtį ir atgimimą“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Istoriografija

Tamara Bairašauskaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „ 1863–1864 metų sukilėlių kelias į mirtį ir atgimimą“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „ 1863–1864 metų sukilėlių kelias į mirtį ir atgimimą“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „ 1863–1864 metų sukilėlių kelias į mirtį ir atgimimą“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „ 1863–1864 metų sukilėlių kelias į mirtį ir atgimimą“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Tamara Bairašauskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „ 1863–1864 metų sukilėlių kelias į mirtį ir atgimimą“ perkama kartu