0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Žalgirio epochos lietuvių ir žemaičių karių kapai su ginklais

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 7.39 SoldOut

Knygos "Žalgirio epochos lietuvių ir žemaičių karių kapai su ginklais" aprašymas

Lietuvos istoija neįsivaizduojama be karybos. Lietuvos valstybė susikūrė po tarpgentinių karinių kovų, plėtėsi užkariaudama ir prisijungdama kaimynus su jų žemėmis ir ilgą laiką išsilaikė nuolat kariaudama su išorės priešais. Nuo XIII a. 9-ojo dešimtmečio prasidėjęs ilgalaikis Lietuvos karas su Vokiečiu ordinu Prūsijoje savo kulminaciją pasiekė 1410 m. liepos 15 dienos Žalgirio mūšyje.

Knygoje "Žalgirio epochos lietuvių ir žemaičių karių kapai su ginklais" aprašoma Žalgirio epochos lietuvių ir žemaičių karių kapai su ginklais.Parašykite atsiliepimą apie "Žalgirio epochos lietuvių ir žemaičių karių kapai su ginklais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Istoriografija

Eugenijus Svetikas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Žalgirio epochos lietuvių ir žemaičių karių kapai su ginklais", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Žalgirio epochos lietuvių ir žemaičių karių kapai su ginklais" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Žalgirio epochos lietuvių ir žemaičių karių kapai su ginklais" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Žalgirio epochos lietuvių ir žemaičių karių kapai su ginklais"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eugenijus Svetikas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Žalgirio epochos lietuvių ir žemaičių karių kapai su ginklais" perkama kartu