TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

25 žingsniai norint suprasti Bibliją. Apžvalgos knyga smalsuoliams

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 5.21 SoldOut

Knygos "25 žingsniai norint suprasti Bibliją. Apžvalgos knyga smalsuoliams" aprašymas

Biblija yra vienas seniausių mūsų pasaulio išminties lobynų, tai dažniausiai verčiama knyga, kuri net po 2500 metų žydų ir krikščionių tikėjime vis dar gyva. Kas yra Biblija? Kas Biblijoje tikra? Ar Biblija skirta man? Atsakydama į šiuos ir kitus klausimus, autorė kviečia kartu keliauti į Biblijos pasaulį. Pradėti tyrinėti ją juk kartais tereikia vos kelių nuorodų, trupučio informacijos, o kartais paprasčiausiai žinoti tik kokią smulkmeną.Parašykite atsiliepimą apie "25 žingsniai norint suprasti Bibliją. Apžvalgos knyga smalsuoliams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "25 žingsniai norint suprasti Bibliją. Apžvalgos knyga smalsuoliams", Andrea Schwarz. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Andrea Schwarz su knyga "25 žingsniai norint suprasti Bibliją. Apžvalgos knyga smalsuoliams" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "25 žingsniai norint suprasti Bibliją. Apžvalgos knyga smalsuoliams" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Andrea Schwarz. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "25 žingsniai norint suprasti Bibliją. Apžvalgos knyga smalsuoliams" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "25 žingsniai norint suprasti Bibliją. Apžvalgos knyga smalsuoliams" perkama kartu