0

Organinė chemija. Mažasis praktikumas

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 104
  • ISBN ar kodas: 9789955252054

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Organinė chemija. Mažasis praktikumas" aprašymas

Leidinys skiriamas ne chemijos specialybių studentams, kurie kartu su klausomu organinės chemijos kursu atlieka ir laboratorinius darbus. Knygoje pateikiama žinių apie pradines medžiagas, laboratorinius indus, indikatorius, medžiagų gryninimo metodus ir bendrąją tvarką laboratorijoje. Leidinyje aprašyti darbai atliekami su mažais reagentų kiekiais ir nesudėtinga aparatūra. Jie supažindina su įvairių klasių junginių nomenklatūra, fizikinėmis ir cheminėmis savybėmis bei panaudojimo sritimis.

Parašykite atsiliepimą apie "Organinė chemija. Mažasis praktikumas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Organinė chemija. Mažasis praktikumas, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Marytė Daškevičienė, Albina Stanišauskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Marytė Daškevičienė, Albina Stanišauskaitė su knyga Organinė chemija. Mažasis praktikumas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Organinė chemija. Mažasis praktikumas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Marytė Daškevičienė, Albina Stanišauskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Organinė chemija. Mažasis praktikumas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Organinė chemija. Mažasis praktikumas" perkama kartu