Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Organinė chemija. Mažasis praktikumas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-10-31 6.49 SoldOut

Knygos "Organinė chemija. Mažasis praktikumas" aprašymas

Leidinys skiriamas ne chemijos specialybių studentams, kurie kartu su klausomu organinės chemijos kursu atlieka ir laboratorinius darbus. Knygoje pateikiama žinių apie pradines medžiagas, laboratorinius indus, indikatorius, medžiagų gryninimo metodus ir bendrąją tvarką laboratorijoje. Leidinyje aprašyti darbai atliekami su mažais reagentų kiekiais ir nesudėtinga aparatūra. Jie supažindina su įvairių klasių junginių nomenklatūra, fizikinėmis ir cheminėmis savybėmis bei panaudojimo sritimis.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Organinė chemija. Mažasis praktikumas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Organinė chemija. Mažasis praktikumas", Albina Stanišauskaitė, Marytė Daškevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Albina Stanišauskaitė, Marytė Daškevičienė su knyga "Organinė chemija. Mažasis praktikumas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Organinė chemija. Mažasis praktikumas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Albina Stanišauskaitė, Marytė Daškevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Organinė chemija. Mažasis praktikumas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Organinė chemija. Mažasis praktikumas" perkama kartu