0

Agatha Christie - Poirot. 1sezonas (5-6 epizodai) (DVD)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Agatha Christie - Poirot. 1sezonas (5-6 epizodai) (DVD)

  • ISBN ar kodas: 4743212008964

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Agatha Christie - Poirot. 1sezonas (5-6 epizodai) (DVD)" aprašymas
Epizodas 5. Butas ketvirtame aukšte
"Whitehaven Mansion" ketvirtame aukšte įsikuria naujas nuomininkas- tai tas pats namas, kuriame apsigyveno Poirot. Namo gyventojai jau tą patį vakarą randa lavoną, o Poirot pradeda tyrimą.

Epizodas 6. Rodos salos trikampis
Poirot leidžia savo atostogas Rodos saloje. Detektyvo grupėje buvęs turistas kaltinamas "žmogžudyste iš meilės". Jis savo nekaltumu įtikina Poirot, kuris sutinka pasilikti saloje ir atskleidžia tiktąjį žudiką.

Regionas: Visi
Trukmė : 102min
Subtitrai: latvių, lietuvių, estų
Kalba: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Agatha Christie - Poirot. 1sezonas (5-6 epizodai) (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Agatha Christie - Poirot. 1sezonas (5-6 epizodai) (DVD), kurią skaitytojams dovanoja Drama, kriminalas, trileris. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Drama, kriminalas, trileris su knyga Agatha Christie - Poirot. 1sezonas (5-6 epizodai) (DVD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Agatha Christie - Poirot. 1sezonas (5-6 epizodai) (DVD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Drama, kriminalas, trileris. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Agatha Christie - Poirot. 1sezonas (5-6 epizodai) (DVD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Agatha Christie - Poirot. 1sezonas (5-6 epizodai) (DVD)" perkama kartu