0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Aistringas agentas. Praktinis vadovas draudimo agentams

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Aistringas agentas. Praktinis vadovas draudimo agentams


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Aistringas agentas. Praktinis vadovas draudimo agentams" aprašymas
Šios knygos atsiradimą lėmė 18 praktinės patirties metų ir tūkstančiai pokalbių su draudimo srityje dirbančiais žmonėmis. Todėl joje rasite tai, kas svarbiausia – esminių problemų sprendimus, bendravimo su klientais gaires, savo įgūdžių ir galimybių suvokimo principus...
... ir, žinoma, truputį įkvėpimo.

  • Autorius: James M. Heidema
  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: Kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955790433

Parašykite atsiliepimą apie "Aistringas agentas. Praktinis vadovas draudimo agentams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Aistringas agentas. Praktinis vadovas draudimo agentams, kurią skaitytojams dovanoja James M. Heidema. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar James M. Heidema su knyga Aistringas agentas. Praktinis vadovas draudimo agentams jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Aistringas agentas. Praktinis vadovas draudimo agentams patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė James M. Heidema. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Aistringas agentas. Praktinis vadovas draudimo agentams palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Aistringas agentas. Praktinis vadovas draudimo agentams" perkama kartu