0

Kostas: eskizai scenos generolo portretui

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 13,69 €
Kaina knygyne: 18,39 €*
Sutaupote: 4.70 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kostas: eskizai scenos generolo portretui

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 17x24 cm, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 376
  • ISBN ar kodas: 9786094664748

2020-11-30 13.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kostas: eskizai scenos generolo portretui" aprašymas

Kostas Smoriginas yra vadinamas Lietuvos teatro scenos generolu. Jis – vienas žinomiausių mūsų šalies aktorių, kuris pasižymi išskirtiniu talentu, humoro jausmu ir bekompromisiu charakteriu. Kostas sukūrė daug svarbių vaidmenų, taip pat parašė lietuviams gerai žinomas, klasika virtusias dainas. Geriau pažinti šią įdomią asmenybę padės Arno Ališausko biografinė knyga „Kostas“.

Kostas Smoriginas gimė 1953-tais metais, Kaune. 1971–1975 metais studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Kostas sukūrė kelias dešimtis vaidmenų teatre ir kine, buvo vienas iš dainuojamosios poezijos žanro pradininkų. 2001-ais metais aktorius gavo Lietuvos nacionalinę kultūros ir meno premiją.

Pristatydamas knygą Arnas Ališauskas teigė, kad ne visai taip įsivaizdavo pokalbius su herojumi. Autorius tikėjosi smagių pasakojimų ir anekdotų, tačiau kalbėdamiesi su Kostu Smoriginu, jie ne tik linksmai kvatojosi, bet ir narstė itin rimtas temas. Knygos „Kostas“ nuotaika yra laviruojanti, o tekstas atskleidžia dar nepažintas aktoriaus puses.

Leidinyje surinktos ne tik paties Kosto Smorigino mintys. Arnas Ališauskas kalbino aktoriaus kolegas, artimuosius, draugus bei pažįstamus. Šie pasakojimai vietomis prajuokins, o vietomis kels graudulį ir privers nubraukti vieną kitą slaptą ašarą.

Arnas Ališauskas teigia, kad daugelis žmonių įsivaizduoja gerai pažįstą Kostą Smoriginą. Žiniasklaidoje matomas vyras yra kaip ant delno: žinome, kokiam vaidmeniui jis ruošiasi, kur atostogauja ir net kada suserga. Tačiau po visuomenei prieinamu išoriniu portretu glūdi gerokai gilesni sluoksniai. Juose slypi atviras, gilus ir emocingas Kostas. Bendrauti su juo, tai tarsi brautis pro nuoširdaus džiaugsmo ir dar nuoširdesnės savigraužos džiungles.

„Kostas“ – biografinė knyga, pasakojanti apie aktoriaus vaikystę, giminaičius, gyvenimą bei profesinį kelią. Tai atsiminimai apie gyvus ir mirusius žmones, Kosto Smorigino kolegas, taip pat tai vaidmenų ir gyvenimo situacijų analizė. Knygoje apčiuopiami ir bandymai rasti atsakymus į klausimus, ką reiškia gyventi šalia žvaigždės, ką išgyvena artimieji, kai aktorius ruošiasi vaidmeniui, kokia yra premijų ir žinomumo kaina bei kaip gimsta spektakliai. Arnas Ališauskas knygą kartu su Kostu Smoriginu rengė ištisus metus. Tai yra unikali galimybė pažvelgti į Lietuvos scenos užkulisius.

Arnas Ališauskas – poetas, rašytojas, scenarijų autorius, kritikas. Jis yra išleidęs porą savo poezijos knygų, parašė scenarijus pjesėms ir dokumentiniam filmui. Taip pat Arnas Ališauskas yra knygos „Valdas Adamkus. Pokalbiai nesilaikant protokolo“ sudarytojas.

Parašykite atsiliepimą apie "Kostas: eskizai scenos generolo portretui"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kinas, teatras

Arnas Ališauskas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kostas: eskizai scenos generolo portretui, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kostas: eskizai scenos generolo portretui aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kostas: eskizai scenos generolo portretui už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kostas: eskizai scenos generolo portretui? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Arnas Ališauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kostas: eskizai scenos generolo portretui" perkama kartu