Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Alergija plėviasparnių vabzdžių nuodams: paciento ištyrimas ir gydymas

Kaina: 8,48 €
Kaina su kodu: 7,63 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2024-06-30 8.478 InStock
Į krepšelį 7,63 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Alergija plėviasparnių vabzdžių nuodams: paciento ištyrimas ir gydymas“ aprašymas

Vabzdžiai gelia. Jie tai daro jausdami grėsmę sau ar savo lizdui. Plėviasparnio vabzdžio įgėlimas ne tik sukelia nemalonius pojūčius, bet daliai žmonių yra potencialiai pavojingas gyvybei dėl galimų nuodų sukeltų alerginių reakcijų.

Knygoje „Alergija plėviasparnių vabzdžių nuodams. Paciento ištyrimas ir gydymas“ (autoriai Kęstutis Černiauskas, Anželika Chomičienė, Kotryna Linauskienė, Audra Blažienė, Laura Malinauskienė) pateikiamos rekomendacijos, kada ir kaip tirti pacientą, kuriam pasireiškė alerginė reakcija po vabzdžio įgėlimo, bei kaip jį gydyti ir apsaugoti nuo galimų būsimų reakcijų. Leidinys skiriamas gydytojams alergologams ir klinikiniams imunologams, rezidentams, medicinos studijų programų studentams ir visiems gydytojams, kurie susiduria su pacientais, alergiškais vabzdžių nuodams, ar domisi šia problema.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Alergija plėviasparnių vabzdžių nuodams: paciento ištyrimas ir gydymas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos medicinos knygos

Anželika Chomičienė, Audra Blažienė, Kęstutis Černiauskas, Kotryna Linauskienė, Laura Malinauskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Alergija plėviasparnių vabzdžių nuodams: paciento ištyrimas ir gydymas“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Alergija plėviasparnių vabzdžių nuodams: paciento ištyrimas ir gydymas“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Alergija plėviasparnių vabzdžių nuodams: paciento ištyrimas ir gydymas“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Alergija plėviasparnių vabzdžių nuodams: paciento ištyrimas ir gydymas“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Anželika Chomičienė, Audra Blažienė, Kęstutis Černiauskas, Kotryna Linauskienė, Laura Malinauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Alergija plėviasparnių vabzdžių nuodams: paciento ištyrimas ir gydymas“ perkama kartu