0

Alergija plėviasparnių vabzdžių nuodams: paciento ištyrimas ir gydymas

Kaina internetu: 7,19 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 0.80 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Alergija plėviasparnių vabzdžių nuodams: paciento ištyrimas ir gydymas

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 90
  • ISBN ar kodas: 9786090703847

2021-01-31 7.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Alergija plėviasparnių vabzdžių nuodams: paciento ištyrimas ir gydymas" aprašymas

Vabzdžiai gelia. Jie tai daro jausdami grėsmę sau ar savo lizdui. Plėviasparnio vabzdžio įgėlimas ne tik sukelia nemalonius pojūčius, bet daliai žmonių yra potencialiai pavojingas gyvybei dėl galimų nuodų sukeltų alerginių reakcijų.

Knygoje „Alergija plėviasparnių vabzdžių nuodams. Paciento ištyrimas ir gydymas“ (autoriai Kęstutis Černiauskas, Anželika Chomičienė, Kotryna Linauskienė, Audra Blažienė, Laura Malinauskienė) pateikiamos rekomendacijos, kada ir kaip tirti pacientą, kuriam pasireiškė alerginė reakcija po vabzdžio įgėlimo, bei kaip jį gydyti ir apsaugoti nuo galimų būsimų reakcijų. Leidinys skiriamas gydytojams alergologams ir klinikiniams imunologams, rezidentams, medicinos studijų programų studentams ir visiems gydytojams, kurie susiduria su pacientais, alergiškais vabzdžių nuodams, ar domisi šia problema.

Parašykite atsiliepimą apie "Alergija plėviasparnių vabzdžių nuodams: paciento ištyrimas ir gydymas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos medicinos knygos

Anželika Chomičienė, Audra Blažienė, Kęstutis Černiauskas, Kotryna Linauskienė, Laura Malinauskienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Alergija plėviasparnių vabzdžių nuodams: paciento ištyrimas ir gydymas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Alergija plėviasparnių vabzdžių nuodams: paciento ištyrimas ir gydymas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Alergija plėviasparnių vabzdžių nuodams: paciento ištyrimas ir gydymas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Alergija plėviasparnių vabzdžių nuodams: paciento ištyrimas ir gydymas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Anželika Chomičienė, Audra Blažienė, Kęstutis Černiauskas, Kotryna Linauskienė, Laura Malinauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Alergija plėviasparnių vabzdžių nuodams: paciento ištyrimas ir gydymas" perkama kartu