⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Anglų kalba per 25 dienas (4 CD viename MP3 + knyga)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2018-01-30 Egle

Tikrai gera anglų kalbos mokymosi priemonė. Įsigijau ir nenusivyliau. Paprastai ir suprantamai pateikti gramatikos paaiškinimai.


Šiuo metu neparduodama

2022-11-30 11.99 SoldOut

Knygos "Anglų kalba per 25 dienas (4 CD viename MP3 + knyga)" aprašymas

"Anglų kalba per 25 dienas (4 CD viename MP3 + knyga)" - tai savarankiško mokymosi audio kursas skirtas turintiems minimalius anglų kalbos pagrindus. Mokytis galėsite visur, kur yra kompaktinių diskų grotuvas. Kadangi visi tekstai, užduotys ir gramatikos paaiškinimai yra įgarsinti, kursą galima naudoti ir be knygos. Kursą sudaro 25 pamokos. Išmokite kasdien po pamoką ir po 25 dienų nesunkiai susikalbėsite įvairiose kasdienėse situacijose.


Programos sudarymo metodika garantuoja puikius rezultatus. Viskas, ką Jums reikės daryti: KLAUSYTI, KLAUSYTI, KLAUSYTI, kartoti ir įsidėmėti.

Efektyvus, praktiškas ir lengvas būdas išmokti anglų kalbą be vadovėlio pagalbos!


Bendras laikas 270 min.


Kiti taip pat domėjosi


2018-01-30

Tikrai gera anglų kalbos mokymosi priemonė. Įsigijau ir nenusivyliau. Paprastai ir suprantamai pateikti gramatikos paaiškinimai.

2014-01-23

o cia galima irasyti mp4

Parašykite atsiliepimą apie "Anglų kalba per 25 dienas (4 CD viename MP3 + knyga)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Anglų kalba per 25 dienas (4 CD viename MP3 + knyga)", Svajūnė Prielaidaitė ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Svajūnė Prielaidaitė ir kt. su knyga "Anglų kalba per 25 dienas (4 CD viename MP3 + knyga)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Anglų kalba per 25 dienas (4 CD viename MP3 + knyga)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Svajūnė Prielaidaitė ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Anglų kalba per 25 dienas (4 CD viename MP3 + knyga)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Anglų kalba per 25 dienas (4 CD viename MP3 + knyga)" perkama kartu