TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Antanas Žukauskas - Vienuolis: iš muziejaus rinkinių

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 12.8 SoldOut

Knygos "Antanas Žukauskas - Vienuolis: iš muziejaus rinkinių" aprašymas

„Daugybė Vienuolio kūrinių leidimų, literatūros kritikų ir giminaičių knygų ir straipsnių apie Jį toli gražu neatskleidžia viso Kūrėjo. Šis archyvinės medžiagos rinkinys - irgi ne išsami chronologinė Vienuolio gyvenimo ir kūrybos studija. Čia talpinama tai, kas saugoma Jo namuose, dabar muziejuje, kas iš Jo artimųjų ir su Juo bendravusių žmonių stalčių pateko į šiuos namus. Tai tik nedidelė viso Rašytojo muziejinio palikimo dalis. Stengtasi atrinkti tai, kas rečiau publikuota, kas glaudžiau susiję su Vienuolio mylimaisiais Anykščiais, su tolimuoju Kaukazu, įkvėpusiu Jį kūrybai ir nepamirštu iki gyvenimo pabaigos, su gamtos mylėtojo, muziejininko ir savo krašto įžymybių populiarintojo veikla, su namais ir savaisiais žmonėmis“. (knygos sudarytoja)

  • Autorius: Sud. Vida Zasienė
  • Leidėjas: Petro ofsetas
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • Formatas: 22x31, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955668725

Parašykite atsiliepimą apie "Antanas Žukauskas - Vienuolis: iš muziejaus rinkinių"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Antanas Žukauskas - Vienuolis: iš muziejaus rinkinių", Sud. Vida Zasienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sud. Vida Zasienė su knyga "Antanas Žukauskas - Vienuolis: iš muziejaus rinkinių" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Antanas Žukauskas - Vienuolis: iš muziejaus rinkinių" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Vida Zasienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Antanas Žukauskas - Vienuolis: iš muziejaus rinkinių" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Antanas Žukauskas - Vienuolis: iš muziejaus rinkinių" perkama kartu