Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Antikinė teisingumo samprata ir jos įtaka vakarų teisės tradicijai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 2.89 SoldOut

Knygos „Antikinė teisingumo samprata ir jos įtaka vakarų teisės tradicijai“ aprašymas

Monografijoje analizuojamos senovės Egipto, Graikijos, romėnų, žydų bei krikščioniškoji teisingumo koncepcijos, jų įtaka Vakarų teisės tradicijai. Nurodant bendrus šių koncepcijų bruožus, atskleidžiami universalūs antikinės ir šiuolaikinės teisingumo sampratos elementai. Remiantis šiais elementais, kritikuojamos šiuolaikinės teisingumo sampratos reliatyvinimo tendencijos bei pagrindžiamas teisės ir teisingumo sąveikos būtinumas.
Monografija skiriama filosofijos, teisės filosofijos, teisės sociologijos, teisės istorijos mokslininkams, doktorantams, studentams, taip pat visiems, besigilinantiems į pamatinių vertybių probleminius klausimus.


Parašykite atsiliepimą apie „Antikinė teisingumo samprata ir jos įtaka vakarų teisės tradicijai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Antikinė teisingumo samprata ir jos įtaka vakarų teisės tradicijai“, Linas Baublys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Linas Baublys su knyga „Antikinė teisingumo samprata ir jos įtaka vakarų teisės tradicijai“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Antikinė teisingumo samprata ir jos įtaka vakarų teisės tradicijai“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Linas Baublys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Antikinė teisingumo samprata ir jos įtaka vakarų teisės tradicijai“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Antikinė teisingumo samprata ir jos įtaka vakarų teisės tradicijai“ perkama kartu