NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Ar girdi, kaip medžiai šneka?

Kaina: 12,39 €
Kaina su kodu: 11,15 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 12.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ar girdi, kaip medžiai šneka?" aprašymas

Gamtininko, miškininko ir rašytojo Peter Wohlleben knygas „Paslaptingas medžių gyvenimas“ ir „Kaip gyvūnai jaučia ir supranta pasaulį“ skaitytojai pamėgo, įvertino ir su malonumu skaito. Dabar miškų guru pristato knygą vaikams „Ar girdi, kaip medžiai šneka?“.

Knygos „Ar girdi, kaip medžiai šneka“ autorius P. Wohlleben, parašęs tarptautinį bestselerį apie medžių gyvenimą, atkreipė į miškus daugybės žmonių visame pasaulyje dėmesį ir įsitvirtino kaip savotiškas miškų advokatas.

Knygoje vaikams „Ar girdi, kaip medžiai šneka“ jis pasitelkė savo vaizduotę ir smagiai pasakojo apie medžius bei jų įspūdingą gyvenimą vaikams. Autorius kelia keistus, netikėtus klausimus, pateikia įdomiausių nuotraukų ir siūlo praktinių užsiėmimų, kurie padės vaikams suprasti ir net patiems rasti atsakymus į kai kuriuos klausimus.

Ar žinojote, kad medžiai turi tėvus ir net tikrų tikriausius raukšlėtus senelius?
Ar galite įsivaizduoti, kad medžių vaikai į mokyklą eina net kelis šimtus metų?
Beje, miškas taip pat turi internetą.
Ir, žinoma, labai svarbu suprasti, kad medžiai padeda mums išlikti sveikiems ir stipriems.
Tačiau kartais ir medžiai pasijunta prastai ar net suserga, ir mes galime jiems padėti.

Knyga „Ar girdi, kaip medžiai šneka?“ atskleidžia vaikams paslaptingos medžių kalbos paslaptis, kurios vaikus sužavės ir sudomins. Klausimai, kuriuos autorius kelia knygoje, kartais skamba absurdiškai ir juokingai, tačiau atsakymai dar labiau nustebina.

Ar gali medis sulieknėti?
Ko bijo medžiai?
Ar gali medžiai turėti inkštirų?
Kodėl ne visi medžiai mėgsta augti miške?

Jau ankstesnėse savo knygose, skirtose suaugusiems, P. Wohlleben atskleidė daugybę nepaprastų faktų apie miškus ir medžių gyvenimą. Jis pasakojo, kaip medžiai jaučia ir atsimena, kaip suvokia aplinką, kaip augina šeimas, kaip ginasi nuo pavojų. Tokie pasakojimai padeda suprasti kaip gyvena miškas ir visai kitomis akimis pažvelgti į kasdien matomus nejudrius milžinus, pro kuriuos dažniausiai tiesiog praeiname.

Peter Wohlleben (g. 1964 m.) – vokiečių gamtininkas, knygų apie miškus ir gyvūnus autorius. Kai tik pradėjo dirbti girininku, jo pareiga buvo vertinti, kurie medžiai tinkami medienos pramonei. Pradėjęs organizuoti išlikimo žygius, suprato, kad žmonės domisi neįprastais medžiais ir mišku. Tai padėjo jam iš naujo pažvelgti į medžius ir paskatino išsiaiškinti miško paslaptis.
Gamtininkas ir rašytojas gyvena prie didelio miško ir dirba girininkijoje, kuri siekia atkurti sengires.

Iš vokiečių kalbos vertė Zita Baranauskaitė-Danielienė

Knygų „Paslaptingas medžių gyvenimas“ ir „Kaip gyvūnai jaučia ir supranta pasaulį“ autoriaus knyga vaikams.


  • Autorius: Peter Wohlleben
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 22x28, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094273773

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ar girdi, kaip medžiai šneka?"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokomosios, edukacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Ar girdi, kaip medžiai šneka?", kurį pristato Peter Wohlleben. Siūlome ne tik išsamų "Ar girdi, kaip medžiai šneka?" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Peter Wohlleben. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Ar girdi, kaip medžiai šneka?". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Ar girdi, kaip medžiai šneka?" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Ar girdi, kaip medžiai šneka?" perkama kartu