TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Asilo oda (CD)

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 4.31 SoldOut

Knygos "Asilo oda (CD)" aprašymas

"Asilo oda" - tai neperpasakota, originali eiliuota Šarlio Pero pasaka apie jauną, nuolankią ir kantrią princesę, likimo priverstą bėgti nuo ją vesti sumaniusio tėvo karaliaus ir slėpti savo karališką kilmę ir grožį po bjauria asilo oda. Bet jūs juk žinote, kad pasakos paprastai baigiasi laimingai ir kantrieji, dorieji veikėjai galiausiai sulaukia laimės.
Į lietuvių kalbą šią pasaką išvertė poetė Ramutė Skučaitė, o įskaitė ir įdainavo trupės "Teatriukas" aktoriai Dalia Mikoliūnaitė, Arturas Varnas, Žilvinas Ramanauskas. Muziką eiliuotam tekstui sukūrė Indrė Stakvilė.Parašykite atsiliepimą apie "Asilo oda (CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Asilo oda (CD)", Šarlis Pero (Charles Perrault). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Šarlis Pero (Charles Perrault) su knyga "Asilo oda (CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Asilo oda (CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Šarlis Pero (Charles Perrault). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Asilo oda (CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Asilo oda (CD)" perkama kartu