0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Asmenybė ir sveikata

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 4.95 SoldOut

Knygos "Asmenybė ir sveikata" aprašymas

Knygoje "Asmenybė ir sveikata", sudarytoje iš įvairiu laikotarpiu (1903-1952) rašytų publicistinių straipsnių, atsiskleidžia Vydūno požiūris į sudėtingą ir daugialypę žmogaus prigimtį ir sveiką bei prasmingą gyvenseną.

Leidinyje "Asmenybė ir sveikata" gvildenami gyvenimo fenomeno, žmogaus sąmoningumo, jo veikimo ir likimo bei sveikatos sąsajų klausimai. Daug dėmesio skiriama asmenybės laisvės ir darnos, priklausomybių bei žalingų įpročių problematikai.
Publikuojami Vydūno laiškai ne tik papildo analizuojamas temas, bet ir puikiai atskleidžia paties Vydūno fenomeną - jo vertybes ir gyvenimą.


  • Autorius: Vydūnas
  • Leidėjas: Vydūno draugija
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099554129

Parašykite atsiliepimą apie "Asmenybė ir sveikata"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Asmenybė ir sveikata", kurią skaitytojams dovanoja Vydūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vydūnas su knyga "Asmenybė ir sveikata" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Asmenybė ir sveikata" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vydūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Asmenybė ir sveikata" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Asmenybė ir sveikata" perkama kartu