0

Atsiskyrėlis iš Suvalkijos. Jono Basanavičiaus gyvenimas ir darbai

  • Nuolaida knygai -25%
Kaina internetu: 11,59 €
Kaina knygyne: 15,39 €*
Sutaupote: 3.80 € (25%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Atsiskyrėlis iš Suvalkijos. Jono Basanavičiaus gyvenimas ir darbai

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 376
  • ISBN ar kodas: 9789955346418

2020-09-30 11.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Atsiskyrėlis iš Suvalkijos. Jono Basanavičiaus gyvenimas ir darbai" aprašymas

Jonas Basanavičius, nutolęs nuo mūsų per šimtmetį, šiame atkurtos biografijos bandyme "Atsiskyrėlis iš Suvalkijos. Jono Basanavičiaus gyvenimas ir darbai", kiek galėta, nukeliamas nuo pjedestalo, kad, viena vertus, priartėtų žemiškesniu pavidalu, kaip mylintis, kenčiantis, svajojantis, pykstantis ant saviškių, o, kita vertus, atsiskyrėlis, užsispyręs darbštus suvalkietis svajoklis, ištikimas jaunystės idealams, atsisakęs asmeninės laimės dėl tautos laisvės.
Pirmojo mūsų laikraščio ir lietuviško mokslo organizatorius, politikas iš reikalo, verslininkas, humanistas medikas ir liberalas savo pažiūromis, likęs kukliai gyventi Vilniuje, be ordinų ir postų nepriklausomoje Lietuvoje, bet sugebėjęs neišnykti iš tautiečių akiračio pusę šimto metų.

Parašykite atsiliepimą apie "Atsiskyrėlis iš Suvalkijos. Jono Basanavičiaus gyvenimas ir darbai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmenybės

Algirdas Grigaravičius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Atsiskyrėlis iš Suvalkijos. Jono Basanavičiaus gyvenimas ir darbai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Atsiskyrėlis iš Suvalkijos. Jono Basanavičiaus gyvenimas ir darbai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Atsiskyrėlis iš Suvalkijos. Jono Basanavičiaus gyvenimas ir darbai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Atsiskyrėlis iš Suvalkijos. Jono Basanavičiaus gyvenimas ir darbai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algirdas Grigaravičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Atsiskyrėlis iš Suvalkijos. Jono Basanavičiaus gyvenimas ir darbai" perkama kartu