0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Audrius Puipa gyvenimo ir meno virtuozas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 44.99 SoldOut

Knygos "Audrius Puipa gyvenimo ir meno virtuozas" aprašymas

Audrius Puipa buvo vienas įdomiausių tarp grafikos, komiksų ir tapybos varijuojančių dailininkų.

„Iš pirmo žvilgsnio A. Puipos darbai gali atrodyti esą vien dokumentalūs natūros filmavimai, tačiau savo kūryba autorius mistifikavo kasdienę realybę.“
Ramutė Rachlevičiūtė

„A. Puipos režisuotos nuotraukos su žymiais menininkais (Vytautu Kalinausku, Vyteniu Jankūnu ir kt.), inscenizuojant žymius pasaulinės tapybos kūrinius (Davido „Marato mirtį“, peredvižnikus ir t. t.) pradėjo naują etapą Lietuvos dailėje, kur išmoningai susijungė fikcija su realybe ir pan.“
Ramutė RachlevičiūtėParašykite atsiliepimą apie "Audrius Puipa gyvenimo ir meno virtuozas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Audrius Puipa gyvenimo ir meno virtuozas", kurią skaitytojams dovanoja Ramutė Rachlevičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ramutė Rachlevičiūtė su knyga "Audrius Puipa gyvenimo ir meno virtuozas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Audrius Puipa gyvenimo ir meno virtuozas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ramutė Rachlevičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Audrius Puipa gyvenimo ir meno virtuozas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Audrius Puipa gyvenimo ir meno virtuozas" perkama kartu