0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Augalų metamorfozė. Gyvūnų metamorfozė / Metamorphose der Pflanzen. Metamorphose der Tiere

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 2.81 SoldOut

Knygos "Augalų metamorfozė. Gyvūnų metamorfozė / Metamorphose der Pflanzen. Metamorphose der Tiere" aprašymas

Antikine metrika sukurtos "Augalų metamorfozė" (1798) ir "Gyvūnų metamorfozė" (1820) bus pirmoji lietuvių skaitytojų pažintis su šiais poetiniais didžiojo vokiečių poeto ir mąstytojo Johanno Wolfgango Goethe'ės kūriniais.

Iš vokiečių kalbos vertė Alfonsas BukontasParašykite atsiliepimą apie "Augalų metamorfozė. Gyvūnų metamorfozė / Metamorphose der Pflanzen. Metamorphose der Tiere"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Augalų metamorfozė. Gyvūnų metamorfozė / Metamorphose der Pflanzen. Metamorphose der Tiere", kurią skaitytojams dovanoja Johanas Volfgangas Gėtė (Johann Wolfgang Goethe). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Johanas Volfgangas Gėtė (Johann Wolfgang Goethe) su knyga "Augalų metamorfozė. Gyvūnų metamorfozė / Metamorphose der Pflanzen. Metamorphose der Tiere" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Augalų metamorfozė. Gyvūnų metamorfozė / Metamorphose der Pflanzen. Metamorphose der Tiere" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Johanas Volfgangas Gėtė (Johann Wolfgang Goethe). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Augalų metamorfozė. Gyvūnų metamorfozė / Metamorphose der Pflanzen. Metamorphose der Tiere" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Augalų metamorfozė. Gyvūnų metamorfozė / Metamorphose der Pflanzen. Metamorphose der Tiere" perkama kartu