-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: DIENA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Aušrų migla

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-06-30 Nijolė

Lietuvio darbštumas, kur jis bebūtų išgyvena ir dar neblogai. Pranas nebepritapo grįžęs po tremties į Lietuvą.


Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 6.29 SoldOut

Knygos "Aušrų migla" aprašymas

"Aušrų migla" - trisdešimt pirmoji žinomo prozininko Algimanto Zurbos knyga ir tryliktasis romanas jo kūrybinėje biografijoje. Rašytojo dėmesys čia sukauptas į mūsų prozoje mažai tyrinėtą lietuvių tremtį į Sibirą.

Prano Veinoriaus šeima į tėviškę - Biržų kraštą - grįžta sukaupusi lėšų, bet čia, gimtajame krašte, nebesugeba prisitaikyti prie pakitusių sąlygų. Pagrindinis herojus pasijunta tarsi slidinėjantis ant ledo, jis pamažu degraduoja. Ankstyva žmonos mirtis, dėl nesiliaujamo girtuokliavimo vaikai atimami į internatą, tėvų sodybą nusiaubia gaisras. Ir vis dėlto pro liūdnos kasdienybės miglą šviečia vilties spindulys, kviečiantis atsitiesti, nepasiduoti. Nerimastingas pavojaus varpas žadina klumpantį žmogų prisikėlimui...

Su epiniu užmoju A. Zurba pasakoja emocingą vieno gyvenimo istoriją, kurioje herojų psichologizmas gražiai dera su socialine dabarties problematika.

  • Autorius: Algimantas Zurba
  • Leidėjas: Žuvėdra
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 456
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098089745

Kiti taip pat domėjosi


2020-06-30

Lietuvio darbštumas, kur jis bebūtų išgyvena ir dar neblogai. Pranas nebepritapo grįžęs po tremties į Lietuvą.

Parašykite atsiliepimą apie "Aušrų migla"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Aušrų migla", Algimantas Zurba. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Algimantas Zurba su knyga "Aušrų migla" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Aušrų migla" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algimantas Zurba. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Aušrų migla" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Aušrų migla" perkama kartu