-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: DIENA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Automobiliai ir kitos mašinos. Spalvinimas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 1.89 SoldOut

Knygos "Automobiliai ir kitos mašinos. Spalvinimas" aprašymas

Yra daugybė įvairiausių transporto priemonių - greiti sportiniai automobiliai ir motociklai, galingi visureigiai, ekskavatoriai ir traktoriai. Nuspalvink paveikslėlius ir puikiai praleisk laiką.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090504451

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Automobiliai ir kitos mašinos. Spalvinimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mašinos spalvinimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Automobiliai ir kitos mašinos. Spalvinimas", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Automobiliai ir kitos mašinos. Spalvinimas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Automobiliai ir kitos mašinos. Spalvinimas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Automobiliai ir kitos mašinos. Spalvinimas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Automobiliai ir kitos mašinos. Spalvinimas" perkama kartu