0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Azuritijos kardinolai

  • Nuolaida knygai -82%
Kaina internetu: 2,49 €
Kaina knygyne: 13,29 €*
Sutaupote: 10.80 € (82%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Azuritijos kardinolai


2021-05-31 2.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Azuritijos kardinolai" aprašymas

Jos gyvenimas – lyg akvariumo žuvelės...

Jurgos Žąsinaitės romanas „Azuritijos kardinolai“ pasakoja apie vienišos, savo tapatumo ieškančios moters patirtis, bevietiškumą, fizinę ir dvasinę motinystę, priverstinę ir pasirinktą tremtį.

Pagrindinės kūrinio herojės gyvenimas – lyg akvariumo žuvelės. Savo auginamus kardinolus praminusi ją palikusių artimųjų vardais, ji lyg mėgina juos susigrąžinti, atrišti kadais užveržtus Gordijo mazgus.

Į žaliąją Azuritiją ji atvyko uždirbti motinos gydymui. Miestely prie Gohto upės gavo darbą solidžioje kompanijoje. Perkrikštyta Pene, nuo ryto iki vakaro gipskartonių vienutėj maitina popierių ryjančią mašiną ir įtikinėja save, kad viskas dėl kilnaus tikslo.

Bet ryšys su motina trupa. Ir atsivėrusią tuštumą užima Sibė ? krikštamotė, ateinanti iš savo laiko bei erdvių, plytinčių palei asbestinius Sajanus.

Jurga Žąsinaitė – rašytoja, humanitarinių mokslų daktarė, senosios lietuvių literatūros tyrinėtoja. Autorės literatūrologiniai ir grožiniai tekstai publikuojami įvairiuose mokslo ir kultūros leidiniuose. J. Žąsinaitė debiutavo 2008 m. apysaka „Akmeniniai Avondalio namai“.Parašykite atsiliepimą apie "Azuritijos kardinolai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Azuritijos kardinolai, kurią skaitytojams dovanoja Jurga Žąsinaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jurga Žąsinaitė su knyga Azuritijos kardinolai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Azuritijos kardinolai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jurga Žąsinaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Azuritijos kardinolai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Azuritijos kardinolai" perkama kartu