0
Baltojo debesies šalyje
16.16 OutOfStock

Baltojo debesies šalyje

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Baltojo debesies šalyje

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 600
  • ISBN ar kodas: 9786090112649

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
"Baltojo debesies šalyje" - dviejų šeimų ir trijų kartų istorija apie draugystę ir meilę, priešiškumą ir neapykantą. Visi trokšta mylėti, tik meilės siekia savaip.

Guvernante Londone dirbusi Helen beveik prarado viltį sukurti šeimą. Kartą ją sudomina skelbimas Bažnyčios laikraštėlyje: vieniši, pasiturintys Kraistčerčo bendruomenės parapijiečiai Naujojoje Zelandijoje ieško moterų. Po trumpo susirašinėjimo su „vietos džentelmenu“ Helen leidžiasi į nežinomą žemę laivu kartu su keliomis našlaitėmis, kurias apsiėmė globoti mainais už kelionės mokestį.
Laive Helen susipažįsta su kilminga panele Gvyneira Silkam, plaukiančia pirmąja klase. Gvyneira taip pat keliauja pas būsimąjį sutuoktinį, kurio nepažįsta, o jos piršlybos atrodo dar keistesnės: jos ranka laimėta lošiant kortomis!
Helen ir Gvyneira iš skirtingų pasaulių, tačiau tai netrukdo joms tapti draugėmis. Pasiekus tolimąją žemę jųdviejų gyvenimai pasikeis, tik ar pavyks surasti laimę?

Knygos "Baltojo debesies šalyje" autorė daug metų dirbo kelionių gide. Dar anuomet pamilusi Naująją Zelandiją Sarah Lark dabar žinoma kaip bestselerių rašytoja. Ji savo knygose atveria kvapą gniaužiančius gamtos vaizdus, kuriuose skleidžiasi dramatiški žmonių likimai. Toks romanų savitumas padėjo autorei pelnyti dideles skaitytojų simpatijas.

Iš vokiečių k. vertė Danutė Angelina Šaduikienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu