TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Barbarai vice versa klasikai: centras ir periferija rašytojo strategijose

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 4.29 SoldOut

Knygos "Barbarai vice versa klasikai: centras ir periferija rašytojo strategijose" aprašymas

Netradicinis žinomo literatūros tyrinėtojo knygos pavadinimas rodo, kad ji netradiciška. Pasak autoriaus, kūrybingas barbaras yra potencialus klasikas, o klasikas, neužsnūdęs po laurų vainiko našta, visados yra potencialus barbaras, tradicijų laužytojas ir atnaujintojas. Studijų rinkinys pradedamas autoriaus atradimo - pirmo lietuvių literatūros kūrinio (XIII a.) - analize ir restauruoto kūrinio publikacija. Septyni knygos skyriai, siejami su lemtingomis Lietuvos valstybės istorijos datomis, skaitytojus nuves nuo istoriosofinių tautos likimo bendrybių (preambulės) iki konkrečių literatūros strategijų ir 33 lietuvių rašytojų kūrybos apmąstymų. Socialinių, polemiškų, programiškų. Tai intelektualinių intrigų prisodrinta knyga, kurią įdomu skaityti visiems.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Barbarai vice versa klasikai: centras ir periferija rašytojo strategijose"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Barbarai vice versa klasikai: centras ir periferija rašytojo strategijose", Algimantas Bučys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Algimantas Bučys su knyga "Barbarai vice versa klasikai: centras ir periferija rašytojo strategijose" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Barbarai vice versa klasikai: centras ir periferija rašytojo strategijose" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algimantas Bučys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Barbarai vice versa klasikai: centras ir periferija rašytojo strategijose" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Barbarai vice versa klasikai: centras ir periferija rašytojo strategijose" perkama kartu