0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Bedievė

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2013-04-25 sandra

nuostabi knyga


Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 11.7 SoldOut

Knygos "Bedievė" aprašymas

Ajana Hirsi Ali apie knygą "Bedievė" ir save: "Žmonės dažnai klausia, gal aš sąmoningai siekiu mirties, jei nesiliauju kalbėti tai, ką kalbu. Atsakau: žinoma, ne. Kaip ir visi kiti, labai trokštu gyventi. Tačiau kai kuriuos dalykus privalu pasakyti, nes tylėjimas padaro žmones neteisybės ir nusikaltimų bendrininkais.

Šioje knygoje skaitytojų dėmesiui pateikiu visą savo gyvenimą. Gimiau Somalyje, augau Somalyje, Saudo Arabijoje ir Kenijoje. Į Europą atvykau 1992 metais, būdama dvidešimt dvejų. Ilgainiui tapau Olandijos Parlamento nare, kartu su Teo van Gogu sukūriau filmą, o dabar gyvenu apsupta asmens sargybinių ir važinėju šarvuotais automobiliais. (...)

Šią knygą skiriu savo šeimai ir milijonams musulmonių moterų, vis dar laukiančių išsivadavimo." Ayaan Hirsi Ali


 


Ajana Hirsi Ali pasaulio visuomenės dėmesio susilaukė po to, kai 2004 metais islamo radikalas nušovė olandų kino režisierių Teo van Gogą ir peiliu prie jo krūtinės prismeigė laišką, skirtą Ajanai, kuriame Vakarams paskelbė šventąjį karą, o jai – mirties nuosprendį.


Gimusi Somalyje ir itin griežtai auklėta giliai tikinčių musulmonų šeimoje, Ajana Hirsi Ali išgyveno gniuždančią Somalį valdžiusio tirono priespaudą, pilietinių karų siaubus, luošinantį apipjaustymą, žiaurią prievartą ir smurtą šeimoje, paauglystėje buvo įviliota į Musulmonų brolijos pinkles. Tačiau priverstinai tekinama už nemylimo žmogaus ji ryžosi bėgti iš Afrikos į Europą. Gavusi Olandijos pilietybę, baigė politikos mokslus ir įsijungė į Olandijos politinį gyvenimą. Moteris daug nuveikė kovodama už musulmonių moterų teises ir kviesdama islamo išpažinėjus sukti didesnės demokratijos keliu.


Ajana Hirsi Ali knyga "Bedievė" atskleidžia visą moters patirtį ir kovą.


  • Autorius: Ayaan Hirsi Ali
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 480
  • Formatas: 24x14, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090108215

2013-04-25

nuostabi knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Bedievė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Bedievė", kurią skaitytojams dovanoja Ayaan Hirsi Ali. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ayaan Hirsi Ali su knyga "Bedievė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Bedievė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ayaan Hirsi Ali. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Bedievė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Bedievė" perkama kartu