-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Bendradarbiavimo ypatumai kūno kultūros pamokose

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 7.64 SoldOut

Knygos „Bendradarbiavimo ypatumai kūno kultūros pamokose“ aprašymas

Teorinėje dalyje suteikiama bendrųjų žinių apie skirtingo amžiaus mokinių grupių bendradarbiavimo ypatumus. Praktinėje dalyje pateikiama pratimų poromis taikymo kūno kultūros pamokose pavyzdžių ir kūno kultūros pamokos plano pavyzdys. Skiriama būsimiems kūno kultūros specialistams, kūno kultūros mokytojams, įvairių sporto šakų treneriams, taip pat socialiniams pedagogams, organizuojantiems popamokinę veiklą.


Parašykite atsiliepimą apie „Bendradarbiavimo ypatumai kūno kultūros pamokose“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Bendradarbiavimo ypatumai kūno kultūros pamokose“, A. Emeljanovas, I. Tilindienė, I. Valantinienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar A. Emeljanovas, I. Tilindienė, I. Valantinienė su knyga „Bendradarbiavimo ypatumai kūno kultūros pamokose“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Bendradarbiavimo ypatumai kūno kultūros pamokose“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė A. Emeljanovas, I. Tilindienė, I. Valantinienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Bendradarbiavimo ypatumai kūno kultūros pamokose“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Bendradarbiavimo ypatumai kūno kultūros pamokose“ perkama kartu