NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Bipolinis sutrikimas. Išlikimo vadovas sergantiesiems. Ką turite žinoti jūs ir jūsų šeimos nariai

Kaina: 13,98 €
Kaina su kodu: 9,79 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 13.98 InStock
Į krepšelį

Knygos "Bipolinis sutrikimas. Išlikimo vadovas sergantiesiems. Ką turite žinoti jūs ir jūsų šeimos nariai" aprašymas

Bipolinis sutrikimas – iššūkis visam gyvenimui, tačiau liga neturi atimti iš jūsų gyvenimo vairo. Patikimas ir kompetentingas autorius dr. Davidas J. Miklowitz’as dalijasi su skaitytojais moksliškai patikrintais būdais, kaip valdyti savo ligą arba padėti artimajam, sergančiam šiuo sutrikimu.

Knygoje „Bipolinis sutrikimas. Išlikimo vadovas sergantiesiems. Ką turite žinoti jūs ir jūsų šeimos nariai“ rasite aprašytus konkrečius žingsnius, kaip susidoroti su nuotaikos epizodais, sumažinti ligos recidyvus, išvengti klaidingos diagnozės, sulaukti geriausių gydymo rezultatų, išspręsti konfliktus šeimoje ir pakeisti gyvenimo būdą, kad jaustumėtės kuo geriau.

Šiame leidime atsirado naujas skyrius, skirtas vaikams ir paaugliams, pateikti naujausi faktai apie vaistus ir gydymą, įskaitant svarbius individualizuotos sveikatos priežiūros pasiekimus, taip pat plačiau aprašytas bipolinio susirgimo II potipis. Knygoje „Bipolinis sutrikimas. Išlikimo vadovas sergantiesiems. Ką turite žinoti jūs ir jūsų šeimos nariai“ pateikiami papildomi ir alternatyvūs gydymo būdai, taip pat praktinės priemonės, kurias galima atsisiųsti iš knygoje nurodytų šaltinių.

Dr. Davidas J. Miklowitz’as yra Kalifornijos universiteto (Los Andželas) Semelio neuromokslų ir žmogaus elgsenos instituto psichiatrijos profesorius ir Oksfordo universiteto (Jungtinė Karalystė) Psichiatrijos katedros medicinos tyrimų vyresnysis mokslinis darbuotojas. Jis parašė dvi apdovanojimus pelniusias knygas specialistams: Bipolar Disorder: A Family-Focused Treatment Approach ir Clinician's Guide to Bipolar Disorder (kartu su Michaelu J. Gitlinu). Smegenų ir elgesio tyrimų fondas (Brain and Behavior Research Foundation), Depresijos ir bipolinio sutrikimo paramos aljansas (Depression and Bipolar Support Alliance), Tarptautinė bipolinių sutrikimų draugija (International Society for Bipolar Disorders) ir Klinikinės psichologijos mokslo draugija (Society for a Science of Clinical Psychology) dr. Davidui Miklowitz’ui suteikė Nusipelniusio tyrėjo vardą.

„Ši knyga – tikra dovana. Stebėdami, kaip vystosi mūsų dukters liga, mes, tėvai, patyrėme daug bauginančių ir širdį draskančių išgyvenimų. Ach, jeigu tada būtume turėję šią puikią dr. Miklovitzo knygą, kuri tikrai būtų padėjusi mums keliaujant „amerikietiškais kalneliais“... Ji ne tik padeda sergantiesiems ir jų šeimos nariams geriau suprasti bipolinį sutrikimą, bet ir pataria, kaip stabilizuoti nuotaikos svyravimus ir gyventi visavertį gyvenimą.“
VICKY G., Santa Monika, Kalifornija


  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 512
  • Formatas: 16x26, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094930140
  • Vertėjas: Diana Urbonė

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Bipolinis sutrikimas. Išlikimo vadovas sergantiesiems. Ką turite žinoti jūs ir jūsų šeimos nariai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Bipolinis sutrikimas. Išlikimo vadovas sergantiesiems. Ką turite žinoti jūs ir jūsų šeimos nariai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Bipolinis sutrikimas. Išlikimo vadovas sergantiesiems. Ką turite žinoti jūs ir jūsų šeimos nariai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Bipolinis sutrikimas. Išlikimo vadovas sergantiesiems. Ką turite žinoti jūs ir jūsų šeimos nariai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Bipolinis sutrikimas. Išlikimo vadovas sergantiesiems. Ką turite žinoti jūs ir jūsų šeimos nariai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Bipolinis sutrikimas. Išlikimo vadovas sergantiesiems. Ką turite žinoti jūs ir jūsų šeimos nariai" perkama kartu