0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Braižome. Užduotys matematiniams gebėjimams lavinti (serija „Kuriame mažiesiems“)

Kaina internetu: 6,49 €
Kaina knygyne: 7,29 €*
Sutaupote: 0.80 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Braižome. Užduotys matematiniams gebėjimams lavinti (serija „Kuriame mažiesiems“)


2021-07-31 6.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Braižome. Užduotys matematiniams gebėjimams lavinti (serija „Kuriame mažiesiems“)" aprašymas

Ši knygutė yra viena serijos, skirtos matematiniams gebėjimams ugdyti, dalių. Kadangi geometrija yra viena sunkiausiai suvokiamų vaikams matematikos sričių, o paaiškinti, kur prireikia geometrijos realiame gyvenime dažnai nėra paprasta, autoriai pagrindinį dėmesį skyrė taikomiesiems uždaviniams. Todėl buvo pasirinktos trys beveik kiekvienam vaikui pažįstamos temos „Statome, gaminame“, „Konstruojame robotus“, „Matuojame“. Uždaviniai, kaip ir kitose serijos knygutėse, gyvi ir patraukiantys, dažniausiai susiję su vaikus supančia aplinka. Spręsti vaikams padės gausybė vaizdinės medžiagos: daugelis sąlygų papildytos brėžiniais, iliustruojančiais uždavinį, o sprendimai dažniausiai remiasi ne tiek griežtais įrodymais, kiek vaizdais ir juose matomais dėsningumais. Dažnai rekomenduojama kažką patiems nusibraižyti, išsikirpti, sulankstyti ir taip patikrinti geometrinius teiginius. Tokio tipo užduočių dažnai pasitaiko matematiniuose konkursuose, olimpiadose ir net per egzaminus. Visos užduotys yra testinės ir tik vienas iš penkių pateiktų atsakymų teisingas. Tad suradus tą, kuris tikrai tenkina sąlygą, kitų atsakymų tikrinti nebereikia. Knygutės pabaigoje pateikiami aiškūs ir išsamūs sprendimai, teisingi visų užduočių atsakymai.

Pateiktas užduotis turėtų įveikti 8–12 metų vaikai. Žinoma, ne visi ir ne visas vienu prisėdimu. Gal kai kurias teks pasilikti kitiems metams. Užduotys išdėstytos sunkėjimo tvarka, todėl rekomenduojama pradėti nuo pat pradžios – net jei pirmieji uždavinukai pasirodytų lengvučiai. Tačiau išsprendę visus arba bent daugumą jų, mokiniai ne tik pajus malonumą, bet ir bus gerai pasirengę bet kokiai patikrai.


  • Autorius:
  • Leidėjas: TEV
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 40
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094333002

Parašykite atsiliepimą apie "Braižome. Užduotys matematiniams gebėjimams lavinti (serija „Kuriame mažiesiems“)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokomojo ir ugdomojo pobūdžio knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Braižome. Užduotys matematiniams gebėjimams lavinti (serija „Kuriame mažiesiems“), kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Braižome. Užduotys matematiniams gebėjimams lavinti (serija „Kuriame mažiesiems“) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Braižome. Užduotys matematiniams gebėjimams lavinti (serija „Kuriame mažiesiems“). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Braižome. Užduotys matematiniams gebėjimams lavinti (serija „Kuriame mažiesiems“) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Braižome. Užduotys matematiniams gebėjimams lavinti (serija „Kuriame mažiesiems“)" perkama kartu