0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Brangesnė už gyvenimą (serijos "Lenktosios gatvės istorijos" 3-oji knyga)

Kaina internetu: 6,49 €
Kaina knygyne: 15,59 €*
Sutaupote: 9.10 € (59%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 6.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Brangesnė už gyvenimą (serijos "Lenktosios gatvės istorijos" 3-oji knyga)" aprašymas

"Brangesnė už gyvenimą" -trijų knygų serijos „Lenktosios gatvės istorijos“ trečioji knyga.


Šių bebaimių ir ryžtingų vyrų iš Lenktosios gatvės karalienės Viktorijos laikų Londone laukia ne vienas iššūkis. Tačiau dėl meilės jie pasiryžę rizikuoti viskuo.


Nikas Džentris – skandalinga asmenybė. Tačiau jis sugeba išspręsti net patį subtiliausią reikalą, todėl yra pasamdomas rasti dingusią panelę Šarlotę Hovard. Nikui ši užduotis atrodo gryni niekai... tačiau netrukus jis yra priverstas pakeisti nuomonę.

Kaip nepakeis, jei vietoj savavalės akiplėšos pamato į siaubingą padėtį papuolusią būtybę, kuri slapstosi nuo vyro, galinčio sutrypti jos sielą. Nikas, apstulbindamas net patį save, pasiūlo jai tai, ko dar niekam niekada nėra siūlęs.

Paprašo Šarlotės tapti jo žmona.

Nikas supranta – tai nebus sąjunga dėl akių. Jis jaučia tai, ko pati Šarlotė dar nežino: ji ne mažiau geidulinga negu jis. Praeities demonų persekiojamas, paprastų Londono gyventojų dievinamas, bet iš Lenktosios gatvės policijos būrio atleistas vagių gaudytojas greitai susivokia galįs užvaldyti Šarlotės kūną. Tačiau jos meilei pelnyti reikės daug daugiau nei aistros.


Iš anglų kalbos vertė Emilija Grigulaitė

  • Autorius: Lisa Kleypas
  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090302316

Parašykite atsiliepimą apie "Brangesnė už gyvenimą (serijos "Lenktosios gatvės istorijos" 3-oji knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Brangesnė už gyvenimą (serijos "Lenktosios gatvės istorijos" 3-oji knyga)", Lisa Kleypas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Lisa Kleypas su knyga "Brangesnė už gyvenimą (serijos "Lenktosios gatvės istorijos" 3-oji knyga)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Brangesnė už gyvenimą (serijos "Lenktosios gatvės istorijos" 3-oji knyga)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lisa Kleypas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Brangesnė už gyvenimą (serijos "Lenktosios gatvės istorijos" 3-oji knyga)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Brangesnė už gyvenimą (serijos "Lenktosios gatvės istorijos" 3-oji knyga)" perkama kartu