NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Būna taip nedažnai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 7.69 SoldOut

Knygos „Būna taip nedažnai“ aprašymas

Naujas žinomo poeto, kasmet išleidžiančio po lyrikos knygą, rinkinys "Būna taip nedažnai" – tai tiesiog pokalbis su žmonėmis, išsaugojusiais savo sielose gyvenimo prasmę. Rinkinio kalba itin žodinga, išraiškinga, atverianti žmogui daugialypį žvilgsnį į pasaulį, žmogų, visas gyvas būtybes ir daiktus, - nesvarbu, ar jie būtų tikri, ar dunksnotų begalybės tyloje.

Rinkinyje – itin išraiškingas eilėraščių ciklas apie žmogaus, artimo kitiems žmonėms, netektį. Poetas šį „pokalbį" nudažo išraiškingu dramatizmu ar net tragizmu.

Rinkinio "Būna taip nedažnai" eilėraščiai – asociatyvūs, daugiaprasmiški, ligi sielos gelmių užburiantys skaitytoją.


  • Autorius: Jonas Jakštas
  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 104
  • Formatas: 15x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094461972

Parašykite atsiliepimą apie „Būna taip nedažnai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eseistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Būna taip nedažnai“, Jonas Jakštas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jonas Jakštas su knyga „Būna taip nedažnai“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Būna taip nedažnai“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonas Jakštas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Būna taip nedažnai“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Būna taip nedažnai“ perkama kartu