0

Čekija ir Slovakija. Kelionių vadovas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Čekija ir Slovakija. Kelionių vadovas

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: Minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • ISBN ar kodas: 9789955385646

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Čekija ir Slovakija. Kelionių vadovas" aprašymas
ATRASKIME ČEKIJĄ
Čekijoje galima pamatyti daugybę tvirtovių, lyg iš pasakų nužengusių pilių ir įspūdingų kraštovaizdžių, taip pat pasinerti į naktinio gyvenimo siautulį. Į rytus nuo Vokietijos esanti šalis ilgus amžius buvo Europos kryžkelė; jos senoviniai pirklių kaimai ir kurortiniai miesteliai liudija apie gausų istorinį paveldą. Šalies aukštumų ir miškų regionai populiarūs tarp aktyvaus poilsio mėgėjų, kurie čia ras gausybę pasivaikščiojimo takų; o tie, kuriems patinka miestai, nudžiugs, apsilankę Prahos muziejuose, galerijose ir triukšminguose naktiniuose klubuose.
ATRASKIME SLOVAKIJĄ
Slovakijoje, kuri nusidriekusi į pietryčius nuo Čekijos, pačioje Vidurio Europos širdyje, puikiai dera dinamiška ekonomika ir gausūs gamtos turtai: kalnai, ežerai, neįžengiami slėniai ir pievos, įspūdingi ledo urvai ir nacionaliniai parkai. Sostinė Bratislava įsikūrusi vakariniame šalies pakraštyje, Austrijos ir Vengrijos pasienyje. Mažųjų Karpatų kalnų grandinė kerta vakarų Slovakiją ir garsėja klestinčiais vynuogynais, o vešliuose centrinės Slovakijos slėniuose įsikūrę viduramžiški kalnakasių miestai ir kaimai, kuriuos užstoja didingi Tatrų kalnai. Rytinėje dalyje pamatysite daugybę urvų ir neįprastų medinių bažnyčių.

Parašykite atsiliepimą apie "Čekija ir Slovakija. Kelionių vadovas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Čekija ir Slovakija. Kelionių vadovas, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Čekija ir Slovakija. Kelionių vadovas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Čekija ir Slovakija. Kelionių vadovas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Čekija ir Slovakija. Kelionių vadovas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Čekija ir Slovakija. Kelionių vadovas" perkama kartu