0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Fons Verborum. Lietuvių-lotynų ir lotynų-lietuvių kalbų žodinėlis

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 7,59 €
Kaina knygyne: 10,19 €*
Sutaupote: 2.60 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Fons Verborum. Lietuvių-lotynų ir lotynų-lietuvių kalbų žodinėlis


2021-06-30 7.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Fons Verborum. Lietuvių-lotynų ir lotynų-lietuvių kalbų žodinėlis" aprašymas

Lotynų kalba, suirus Romos imperijai, mirusi kaip šnekamoji romėnų tautos kalba, vėliau patyrė šimtmečių išbandymus, bet liko gyva lig šiol ir suteikia mums neįkainojamą galimybę pasinaudoti žodynuose sukauptais žodžiais įvairiose šiandieninio gyvenimo srityse (teisėje, humanitarinėje kultūroje, botanikoje, zoologijoje, medicinoje etc.). Visoje Europoje ir Lietuvoje šimtmečius neišnyko dėmesys lotynų kalbai, ją naudojo diplomatai, mokslininkai, Katalikų bažnyčia, ja rašytos tarptautinės sutartys ir teisės statutai. Iš tų laikų ateina tradicija remiantis lotynų ir senąja graikų kalbomis kurti naujus terminus (mobilusis telefonas, intervizija, readmisija etc.). Skambiais lotyniškais žodžiais pavadinta šimtai teisės paslaugas teikiančių kontorų, firmų, įmonių, parduotuvių... Tačiau Lietuvoje lig šiol nebuvo didesnio ir tinkamo praktiniam naudojimui lietuvių–lotynų kalbų žodyno, išskyrus kelis vadovėliuose esančius žodynėlius.
1-ojoje šio žodynėlio dalyje (lietuvių–lotynų kalbų žodžiai) pateikiama nemažai medžių, gyvūnų pavadinimų, filologijos ir medicinos terminų. 2-oje dalyje (lotynų–lietuvių kalbų žodžiai) daugiau vietos skiriama teisės terminams, citatoms iš garsiųjų Romos juristų kūrinių. Kadangi šiais laikais tik nedaugelis gerai moka lotynų kalbą, bet nemažai kam tenka vartoti šios kalbos žodžius praktinėje veikloje, šiame žodynėlyje daugiaskiemeniai lotyniški žodžiai sukirčiuoti.
Šis žodynėlis bus pravartus ne tik humanitarams, teisininkams, medikams, bet ir studentams bei daugeliui intelektualių žmonių.Parašykite atsiliepimą apie "Fons Verborum. Lietuvių-lotynų ir lotynų-lietuvių kalbų žodinėlis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Fons Verborum. Lietuvių-lotynų ir lotynų-lietuvių kalbų žodinėlis, kurią skaitytojams dovanoja Aleksandra Teresė Veličkienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aleksandra Teresė Veličkienė su knyga Fons Verborum. Lietuvių-lotynų ir lotynų-lietuvių kalbų žodinėlis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Fons Verborum. Lietuvių-lotynų ir lotynų-lietuvių kalbų žodinėlis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aleksandra Teresė Veličkienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Fons Verborum. Lietuvių-lotynų ir lotynų-lietuvių kalbų žodinėlis palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Fons Verborum. Lietuvių-lotynų ir lotynų-lietuvių kalbų žodinėlis" perkama kartu