NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Lietuvių-italų kalbų žodynas

Kaina: 30,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-02-29 30.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvių-italų kalbų žodynas" aprašymas

Jūsų rankose – „Lietuvių-italų kalbų žodynas“, nors ir ne vienintelis toks, tačiau autorė viliasi, kad jis pagelbės besimokantiems italų kalbos, italams, mėginantiems kalbėti lietuviškai, taip pat pravers vertėjams ir keliauninkams. Šį žodyną autorė ėmėsi sudarinėti, vis girdėdama savo studentų nusiskundimus, kad nesą panašaus žodyno. Ir iš tikrųjų, ilgai ilgai tokio nebuvo.

Knyga, žodynas – tai lyg langas į kitą šalį, o šiuo atveju – į Italiją, bene vieną gražiausių Europos valstybių. O kaipgi ne, kalnai ir jūra, įdomi praeitis, turtingas kultūrinis paveldas ir pakelėse žydintys oleandrų krūmai... O ir kalba – graži, melodinga, beje, žodžių sandara gana artima lietuvių kalbai. Taigi, rožės, palmės ir oleandrai...Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių-italų kalbų žodynas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitų užsienio kalbų žodynai

Elena Marcinkevičiūtė-Aperanė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuvių-italų kalbų žodynas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuvių-italų kalbų žodynas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuvių-italų kalbų žodynas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuvių-italų kalbų žodynas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Elena Marcinkevičiūtė-Aperanė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvių-italų kalbų žodynas" perkama kartu