0

Civilinio proceso teisė. II tomas

  • Nuolaida knygai -26%
5.0
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 14,49 €
Kaina knygyne: 19,47 €*
Sutaupote: 4.98 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2015-03-02 J.

Nesupykite, bet ši knyga ir pirmoji dalis senesnės už mano močiutę. Tikrai galėtų būti naujesnis leidimas. Vyrai tegul išleidžia šia tema, ką nors naujesnio.

Informacija

Civilinio proceso teisė. II tomas

  • Leidėjas: Justitia
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 640
  • ISBN ar kodas: 9955-616-12-1

2020-10-31 14.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Civilinio proceso teisė. II tomas" aprašymas

Antrajame „Civilinio proceso teisės" tome detaliai aptariami proceso pirmosios instancijos teisme dalykai - civilinės bylos iškėlimas teisme, pasirengimas teisminiam nagrinėjimui ir teisminis nagrinėjimas, procesinių dokumentų įforminimas.
Analizuojami tam tikrų kategorijų civilinių bylų (šeimos, darbo teisinių santykių, daikto valdymo pažeidimo, teismo įsakymo išdavimo, ginčų dėl nedidelių sumų) nagrinėjimo ypatumai, dokumentinis procesas.
Nagrinėjamos teismų sprendimų ir nutarčių teisėtumo ir pagrįstumo kontrolės formos - apeliacija, kasacija, proceso atnaujinimas.
Knygoje atskleidžiama reformuotos ypatingosios teisenos prigimtis, esmė ir reikšmė, jos santykis su ginčo teisena, analizuojamas teismo sprendimų vykdymas, pateikiami tarptautinio civilinio proceso pagrindai.

2015-03-02

Nesupykite, bet ši knyga ir pirmoji dalis senesnės už mano močiutę. Tikrai galėtų būti naujesnis leidimas. Vyrai tegul išleidžia šia tema, ką nors naujesnio.

2007-01-22

Maladcy vyrai

Parašykite atsiliepimą apie "Civilinio proceso teisė. II tomas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Civilinio proceso teisė. II tomas, kurią skaitytojams dovanoja Egidijus Laužikas, Valentinas Mikelėnas, Vytautas Nekrošius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Egidijus Laužikas, Valentinas Mikelėnas, Vytautas Nekrošius su knyga Civilinio proceso teisė. II tomas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Civilinio proceso teisė. II tomas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Egidijus Laužikas, Valentinas Mikelėnas, Vytautas Nekrošius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Civilinio proceso teisė. II tomas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Civilinio proceso teisė. II tomas" perkama kartu