0

Daugiau nei piratė. Skaičių pasakos

Informacija

Daugiau nei piratė. Skaičių pasakos

  • Leidėjas: Šviesa
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • ISBN ar kodas: 9785430067472

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Daugiau nei piratė. Skaičių pasakos" aprašymas

„Daugiau nei piratė. Skaičių pasakos“ – antroji serijos knyga (pirmoji - "Jei mėnulis būtų nulis. Skaičių pasakos"), kurioje Matematikos miestelį aplanko paslaptinga piratė, išmokysianti joje gyvenančius skaičiukus naujų matematikos paslapčių. Knyga skirta vaikams nuo 5 metų.


Matematikos miestelio pakrantėje pasirodė paslaptingas laivas. Kai tai įvyksta - lauk nuotykio! Ramų skaičiukų gyvenimą sujaukė pasirodžiusi vieniša piratė. Ar norės skaičiukai į savo tarpą priimti kitokią nei jie patys viešnią? Ar susidraugaus piratė Rūsčiažandė su šiais keistaisiais miestelio gyventojais? Ar tikrai devyni miestelėnai daugiau nei viena piratė? Nuotaikingoje knygoje pasakojama įtraukianti istorija, o į jos klausydami vaikai mokosi pažinti skaičius ir atlikti matematinius veiksmus. Taip mokytis matematikos – labai smagu!


Knygelėje „Daugiau nei piratė. Skaičių pasakos“ mokoma skaičių lyginimo. Matematinius veiksmus lydi ir socialiniai klausimai, kurie padeda ugdyti mažųjų vertybes – pavyzdžiui, gebėjimą į savo aplinką priimti kitokius žmones. Piratė Rūsčiažandė lyg vijurkas įsisuka tarp Matematikos miestelio skaičiukų, o paėmusi juos įkaitais turi kilnų tikslą – išmokyti juos lyginti. Knygos autorės remiasi naujausiais psichologų ir edukologų tyrimais atskleidžiančiais, kaip mažieji įsisąmonina matematines žinias. Tad čia mokoma pačios lyginimo procedūros, pradedama nuo vizualaus daiktų krūvelių lyginimo ir tik tada pereinama prie skaičių.


Knygos autorės Ieva Matiukaitė ir Ieva Kilienė teigia, kad idėja išleisti šias knygeles kilo supratus, kad dažnai manoma, jog matematika - sausas ir neįdomus mokslas. Vaikystės draugės iš Kamajų miestelio netikėtai susitiko studijuodamos Vilniuje. Ieva tuo metu gilinosi į ekonometrijos mokslus, o Lina mokėsi verslo informacijos vadybos. Kai Ieva užsiminė, kad norėtų pasauliui įrodyti, jog matematika – įdomus dalykas, Linai iškart toptelėjo mintis pradėti nuo vaikų ir šiems apie matematiką papasakoti kitaip.


Taip abi draugės sėdo kurti pasakų, kuriose matematika pristatoma kaip įtraukiantis, linksmas ir įdomus žaidimas. Autorės įsitikinusios, kad skaičius galima aptikti visur – kepyklėlėse, kelnių sagose ar net rugiagėlėse. Kai tai suprantamai paaiškinama vaikams, mokymosi procesas atgyja ir nusidažo naujomis spalvomis. Sausus skaičius ir reiškinius pakeitus spalvingais Matematikos miestelio gyventojais ir jų nuotykiais ši disciplina nesunkiai randa kelią į vaikų širdis ir protą.

Parašykite atsiliepimą apie "Daugiau nei piratė. Skaičių pasakos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Daugiau nei piratė. Skaičių pasakos, kurį parašė Ieva Kilienė, Lina Matiukaitė. Siūlome ne tik išsamų Daugiau nei piratė. Skaičių pasakos aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ieva Kilienė, Lina Matiukaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Daugiau nei piratė. Skaičių pasakos. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Daugiau nei piratė. Skaičių pasakos dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Daugiau nei piratė. Skaičių pasakos" perkama kartu