⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Demokratija Lietuvoje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 6.63 SoldOut

Knygos "Demokratija Lietuvoje" aprašymas

Pilietiškumas ir totalitarizmas XX amžiaus istorijos lūžiuose. Knygoje surinkti 2010 m. vykusios konferencijos straipsniai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Demokratija Lietuvoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Demokratija Lietuvoje", Mingailė Jurkutė, Nerijus Šepetys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Mingailė Jurkutė, Nerijus Šepetys su knyga "Demokratija Lietuvoje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Demokratija Lietuvoje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mingailė Jurkutė, Nerijus Šepetys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Demokratija Lietuvoje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Demokratija Lietuvoje" perkama kartu