0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Didinkite pelną, ne rinkos dalį

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Didinkite pelną, ne rinkos dalį


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 4.99 SoldOut
Knygos "Didinkite pelną, ne rinkos dalį" aprašymas
Didelės konkurencijos rinkose dabar kaip niekada sunku padidinti ir išsaugoti pelną. Juk pagaliau daugumai įmonių taupyti sąnaudų sąskaita nebėra kur. Konkurencija didžiulė, o nustebinti rinką naujovėmis - sunku. Susidūrę su šiomis kliūtimis, dauguma vadovų stengiasi žūtbūt plėsti savo rinkos dalį arba ją išsaugoti, taip tikėdamiesi paskatinti pelno augimą.


Tačiau knygos "Didinkite pelną, ne rinkos dalį" autoriai teigia, kad ši rinkos dalies manija, užuot suteikusi galimybių didinti pelną brandžiose rinkose, jas žlugdo. Kodėl? Todėl kad šiose rinkose suyra rinkos dalies ir pelno pusiausvyros loginis pagrindas, ir bet koks rinkos užkariavimas pamažu silpnina pelną.

Knygos "Didinkite pelną, ne rinkos dalį" autoriai tvirtina, kad, perėjusios prie visiškai priešingo požiūrio, įmonės gali išgauti papildomą pelną, prilygstantį 1-3 procentams metinių pajamų. Kaip? Pertvarkydamos rinkodaros kompleksą taip, kad paslaugos ir produktai būtų parduodami ne intuityviai, o tiksliai žinant, kam, ką ir už kokią kainą pasiūlyti.


Knygos autoriai turi didelę vadybos konsultavimo patirtį, kurią pasitelkia iliustruodami knygą praktiniais pavyzdžiais ir siūlydami veiksmingų strategijų, kurios padės:

- Atrasti naujas pelno galimybes.

- Naujoviškai suskirstyti klientus į segmentus pagal jų norą mokėti ir sukurti jiems tinkamus produktų ir paslaugų paketus.

- Strategiškai kelti kainas ir atsispirti pagundai jas mažinti, kai konkurentai ima kelti grėsmę verslui.

- Sukurti paskatas, kurios padėtų pardavimo ir rinkodaros komandoms visų pirma siekti pelno.Parašykite atsiliepimą apie "Didinkite pelną, ne rinkos dalį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Didinkite pelną, ne rinkos dalį, kurią skaitytojams dovanoja Hermann Simon, Frank F. Bilstein, Frank Luby. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Hermann Simon, Frank F. Bilstein, Frank Luby su knyga Didinkite pelną, ne rinkos dalį jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Didinkite pelną, ne rinkos dalį patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Hermann Simon, Frank F. Bilstein, Frank Luby. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Didinkite pelną, ne rinkos dalį palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Didinkite pelną, ne rinkos dalį" perkama kartu