TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Ypatingų vaikų namai 4. Dienų atlasas

Kaina: 31,82 €
Kaina su kodu: 22,28 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
 • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 31.824 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ypatingų vaikų namai 4. Dienų atlasas" aprašymas

„Dienų atlasas“ - „Ypatingų vaikų namų“ tęsinys, ketvirta knyga. Jaunimui nuo 14 metų.

Puikus naujas pasaulis.
Neįsivaizduojami nauji pavojai.
Nuotykis, kuris dar tik prasideda.

Įveikęs siaubingą grėsmę, kuri vos nesunaikino ypatingųjų pasaulio, Džeikobas Portmanas grįžta ten, kur prasidėjo jo istorija, – į Floridą. Tik dabar su juo – panelė Peregrinė, Ema ir kiti draugai. Jie daro viską, kad įsilietų į įprastą šių dienų pasaulį, tačiau nerūpestingos dienos baigiasi, kai bičiuliai aptinka požeminį bunkerį, priklausiusį Džeikobo seneliui Abei.

Pradeda ryškėti Abės, ypatingųjų agento, dvigubo gyvenimo paslaptys, o Džeikobas vis daugiau sužino apie savo pavojingą palikimą – apie tai, kad buvo jo dalis dar prieš įžengiant į panelės Peregrinės laiko kilpą.

Sekdami Abės paliktais pėdsakais Džeikobas ir draugai atsiduria laukinėje ypatingųjų Amerikoje. Tai pasaulis, kuriame tėra vos kelios ymbrynės ir taisyklės, kurių nė vienas nesupranta. Jų laukia nauji įstabūs netikėtumai, atradimai ir mirtinai pavojingi nuotykiai.

„Riggsas atnaujina savo bestselerių seriją praplėsdamas ypatingųjų pasaulį ir jo istoriją, o kartu brėždamas paraleles su karščiausiomis šių dienų problemomis... Ši serija – rimtas reikalas!”
Booklist

Ransom Riggs – amerikiečių rašytojas, kuriam pasaulinį žinomumą atnešė serija „Ypatingų vaikų namai“. Vaikystėje buvo reguliariai maitinamas vaiduoklių istorijomis ir britų komedijomis, o tai turbūt paaiškina, kodėl jo knygos būtent tokios, kokios yra. Yra net didesnė už nulį tikimybė, kad jis kaip tik dabar tavo namuose ir iš palovio tave stebi. (Gali patikrinti. Mes palauksim. Jei ne, bet kada gali rasti jį tviteryje: @ransomriggs.) Sukurti seriją jį įkvėpė ir keistos, mįslingos senovinės fotografijos, kurias jis kolekcionuoja. Dalį nuotraukų, darniai įsiliejančių į kūrinio pasaulį ir jį praturtinančių, matome ir serijos knygose.

„Dienų atlasas“ iškelia Ransom`ą Riggs`ą į viršūnes, susižavėję gerbėjai trokšta daugiau.“
NY Journal of Books • Pavadinimas originalo kalba: A Map of Days (Miss Peregrine's Peculiar
 • Autorius: Ransom Riggs
 • Serija: Ypatingų vaikų namai
 • Leidėjas: Alma littera
 • Išleidimo metai: 2023
 • Knygos puslapių skaičius: 560
 • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786090156131
 • Vertėjas: Jovita Liutkutė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Ypatingų vaikų namai 4. Dienų atlasas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Fantastinės knygos paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Ypatingų vaikų namai 4. Dienų atlasas", kurį pristato Ransom Riggs. Siūlome ne tik išsamų "Ypatingų vaikų namai 4. Dienų atlasas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Ransom Riggs. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Ypatingų vaikų namai 4. Dienų atlasas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Ypatingų vaikų namai 4. Dienų atlasas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Ypatingų vaikų namai 4. Dienų atlasas" perkama kartu