0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dievas ir žmogus (3-oji laida)

24,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-12-31 24.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dievas ir žmogus (3-oji laida)" aprašymas

Knygoje "Dievas ir žmogus" yra glaustai išdėstytos katalikų tikėjimo tiesos, pateikti dorovės reikalavimai ir nurodytos priemonės sielai pašvęsti. Tai žmogaus vadovas kelyje į Dievą ir į tikrąją laimę.Parašykite atsiliepimą apie "Dievas ir žmogus (3-oji laida)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Dievas ir žmogus (3-oji laida)", kurią skaitytojams dovanoja Prel. dr. Feliksas Bartkus, kan. dr. Pijus Aleksa. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Prel. dr. Feliksas Bartkus, kan. dr. Pijus Aleksa su knyga "Dievas ir žmogus (3-oji laida)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Dievas ir žmogus (3-oji laida)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Prel. dr. Feliksas Bartkus, kan. dr. Pijus Aleksa. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Dievas ir žmogus (3-oji laida)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Dievas ir žmogus (3-oji laida)" perkama kartu