0

Doriano Grėjaus portretas (Munken Premium)

  • Nuolaida knygai -27%
5.0
(5 įvertinimai)
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 13,59 €*
Sutaupote: 3.60 € (27%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-12-17 anonimas

Knyga leido man suprasti, kad kai randi savo sielos draugą, kuris tave supranta, visiškai nebesvarbu kaip jis atrodo, ką turi, ar ko neturi. Svarbiausia, kad su tuo žmogumi gali dalintis tai kas pinigais nėra išmatuojama.
Ši knyga padėjo susimąstyti apie turimus draugus ir suprasti, kurie iš jų yra tie tikrieji. Žinau, kad tikrai šį kūrinį skaitysiu dar ne kartą.

Informacija

Doriano Grėjaus portretas (Munken Premium)

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9789955135746

2021-01-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Doriano Grėjaus portretas (Munken Premium)" aprašymas

Knyga atspausdinta ant labai kokybiško Munken Premium popieriaus, kuris negelsta ir pasižymi ilgaamžiškumu.

„Doriano Grėjaus portretas“ – grožinės literatūros klasika. Tai pasakojimas apie nuodėmę ir meilę, pavydą ir neapykantą, grožį ir nemirtingumą, apie žmogaus prigimtį ir moralumą.

„Doriano Grėjaus portretas“ - vienintelis anglų rašytojo Oscaro Wilde’o romanas. Tai kūrinys, kuriame susipina prancūziško dekadanso romano tradicija ir angliškoji gotikinė siaubo literatūra. Romane pasakojama apie stulbinantį jaunojo aristokrato Doriano Grėjaus virsmą.

Dorinas Grėjus atvyksta į Londoną. Įšvaizdus jaunuolis netrunka užkariauti didmiesčio aukštuomenės simpatijų. Tačiau jis turi paslaptį.

Namuose jis slepia meistro nutapytą savo paveikslą, kuriame Dorianas sensta, o jo kūnas išsaugo jaunystę. Jaunasis romano herojus atsiduoda visiems gyvenimo teikiamiems malonumams ir geiduliams, tačiau nuodėmingo palaido gyvenimo pasekmės atsispindi tik portrete. Galiausiai jis nebesugeba valdyti savo aistrų ir įvykdo nusikaltimą. Dorianas priverstas slėpti paveikslą nuo pašalinių akių. Baimė, kad jį kas nors pamatys tampa paranoja.

Šiandien „Doriano Grėjaus portretas“ yra pripažinta klasika, nagrinėjanti jau nuo seno aktualias temas, tokias kaip sielos atsisakymas vardan abejotinų vertybių. Visgi, pirmą kartą XIX amžiuje Anglijoje išleistas romanas skaitytojų buvo nesuprastas ir sukėlė nemenką skandalą. Už moralines dilemas nagrinėjantį tekstą autorių siūlė teisti būtent už moralinį pasileidimą. Apžvalgose romanas buvo nušviečiamas pačiomis nepalankiausiomis spalvomis ir tik po rašytojo mirties jo idėjos atrado vietą tarp reikšmingiausių kūrinių.

Oskaro Vaildo „Doriano Grėjaus portretas“ įkvėpė kelias dešimtis šios istorijos ekranizacijų, o knyga susilaukė begalės leidimų.

Naujausias režisieriaus Oliverio Parkerio filmas pasirodė 2009 m. Jame vaidina tokie garsūs aktoriai kaip Benas Barnesas ir Colinas Firthas.

Oscaras Wilde’as – airių rašytojas, poetas ir dramaturgas. Jis pripažintas kaip vienas geriausių vėlyvosios karalienės Viktorijos epochos dramaturgų, o amžiną šlovę jam pelnė vienintelis jo romanas „Doriano Grėjaus portretas“.

Romane nagrinėjamos moralinės ir estetinės dilemos buvo panaudotos paties Wilde’o bylos metu, kur jis kaltintas atsisakęs moralės dėl malonumų. Rašytojas buvo teisiamas ir jam skirta įkalinimo bausmė.

Iš anglų kalbos vertė Lilija Vanagienė


2020-12-17

Knyga leido man suprasti, kad kai randi savo sielos draugą, kuris tave supranta, visiškai nebesvarbu kaip jis atrodo, ką turi, ar ko neturi. Svarbiausia, kad su tuo žmogumi gali dalintis tai kas pinigais nėra išmatuojama.
Ši knyga padėjo susimąstyti apie turimus draugus ir suprasti, kurie iš jų yra tie tikrieji. Žinau, kad tikrai šį kūrinį skaitysiu dar ne kartą.

2020-12-17

Pradėjus skaityti reikėjo laiko, kad įsivažiuočiau. Bet knyga man patiko. Knygos pagrindinis veikėjas jaunas vaikinukas, kuris atsiduria pasirinkimo kryžkelėje. Jam tenka rinktis tarp dviejų draugų. Viskas labai slypi tarp eilučių, bet perskaičius tampa aišku, apie ką kalba ėjo. Rekomenduoju

2020-12-09

Puiki knyga! Labai įtraukė ir susiskaitė per greitai net. Taip pat patinka, kad visos Munken Premium knygos atrodo gražiai lentynoje.

2020-12-07

Oscar Wilde apskritai yra nuostabus rašytojas! Tiek puikių jo knygų. Kaip ir ši, ne išimtis! Papildžiau kolekciją, dar viena puikia knyga ;)

2020-12-07

Klasika, kurią būtina perkaityti kiekvienam. Knygoje pagrindinis veikėjas susiduria su dilemomis, sunkumais ir pagundomis. Dorinas atsiduria pasirinkimo kryžkelėje, kaip ir kiekvienas iš mūsų. Juk kiekvienas mūsų pasirinkimas turi įtakos tolimesniam mūsų gyvenimui, todėl labai svarbu pasirinkti teisingai.
Šis kūrinys turėtu atsidurti kiekvieno asmeninėje bibliotekoje.

Parašykite atsiliepimą apie "Doriano Grėjaus portretas (Munken Premium)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Doriano Grėjaus portretas (Munken Premium), kurią skaitytojams dovanoja Oscar Wilde (Oskaras Vaildas). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Oscar Wilde (Oskaras Vaildas) su knyga Doriano Grėjaus portretas (Munken Premium) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Doriano Grėjaus portretas (Munken Premium) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Oscar Wilde (Oskaras Vaildas). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Doriano Grėjaus portretas (Munken Premium) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Doriano Grėjaus portretas (Munken Premium)" perkama kartu