0

Eik ir pastatyk sargybinį (Munken Premium)

  • Nuolaida knygai -57%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 6,59 €
Kaina knygyne: 15,29 €*
Sutaupote: 8.70 € (57%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-12-05 Jonas

5/5

Informacija

Eik ir pastatyk sargybinį (Munken Premium)

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9789955135791

2021-02-28 6.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Eik ir pastatyk sargybinį (Munken Premium)" aprašymas

Knyga atspausdinta ant labai kokybiško Munken Premium popieriaus, kuris negelsta ir pasižymi ilgaamžiškumu.


Istorinės reikšmės literatūrinis įvykis!

Išleidžiamas neseniai aptiktas romanas, anksčiausias žinomas darbas, kurį parašė Harper Lee, mylima ir populiari Pulicerio premiją laimėjusio romano „Nežudyk strazdo giesmininko“ autorė.


Romaną „Eik ir pastatyk sargybinį“ Harper Lee sukūrė dvidešimto amžiaus šeštojo dešimtmečio viduryje ir pateikė leidėjams dar prieš „Nežudyk strazdo giesmininko“. Visų manymu, dingusį rankraštį pasisekė surasti 2014-ųjų pabaigoje.


Knygoje „Eik ir pastatyk sargybinį“ pavaizduoti dauguma veikėjų iš „Nežudyk strazdo giesmininko“, tik maždaug po dvidešimties metų. Džina Luiza Finč - Paukštelis - grįžta į Meikombą aplankyti tėvo, bet namuose jos laukia nelengvos asmeninio ir politinio pobūdžio problemos, susijusios su Atikumi, visuomene ir Džiną Luizą suformavusia Alabamos valstija.


Nagrinėdamas, kaip „Nežudyk strazdo giesmininko“ veikėjai prisitaiko prie audringų įvykių, kurie šeštojo dešimtmečio viduryje drebino Ameriką, „Eik ir pastatyk sargybinį“ parodo ilgalaikę Harper Lee klasiką visai kitokiu, įstabiu, aspektu. Tai jaudinantis, linksmas, prikaustantis ir savo ruožtu puikus romanas.


Iš anglų kalbos vertė Bronislovas Bružas

2019-12-05

5/5

Parašykite atsiliepimą apie "Eik ir pastatyk sargybinį (Munken Premium)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Eik ir pastatyk sargybinį (Munken Premium), kurią skaitytojams dovanoja Harper Lee. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Harper Lee su knyga Eik ir pastatyk sargybinį (Munken Premium) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Eik ir pastatyk sargybinį (Munken Premium) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Harper Lee. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Eik ir pastatyk sargybinį (Munken Premium) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Eik ir pastatyk sargybinį (Munken Premium)" perkama kartu