-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: JONINES2022
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS - naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Eik ir pastatyk sargybinį

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 10,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-12-05 Jonas

5/5


2022-06-30 10.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Eik ir pastatyk sargybinį" aprašymas

Knyga atspausdinta ant labai kokybiško Munken Premium popieriaus, kuris negelsta ir pasižymi ilgaamžiškumu.


Istorinės reikšmės literatūrinis įvykis!

Išleidžiamas neseniai aptiktas romanas, anksčiausias žinomas darbas, kurį parašė Harper Lee, mylima ir populiari Pulicerio premiją laimėjusio romano „Nežudyk strazdo giesmininko“ autorė.


Romaną „Eik ir pastatyk sargybinį“ Harper Lee sukūrė dvidešimto amžiaus šeštojo dešimtmečio viduryje ir pateikė leidėjams dar prieš „Nežudyk strazdo giesmininko“. Visų manymu, dingusį rankraštį pasisekė surasti 2014-ųjų pabaigoje.


Knygoje „Eik ir pastatyk sargybinį“ pavaizduoti dauguma veikėjų iš „Nežudyk strazdo giesmininko“, tik maždaug po dvidešimties metų. Džina Luiza Finč - Paukštelis - grįžta į Meikombą aplankyti tėvo, bet namuose jos laukia nelengvos asmeninio ir politinio pobūdžio problemos, susijusios su Atikumi, visuomene ir Džiną Luizą suformavusia Alabamos valstija.


Nagrinėdamas, kaip „Nežudyk strazdo giesmininko“ veikėjai prisitaiko prie audringų įvykių, kurie šeštojo dešimtmečio viduryje drebino Ameriką, „Eik ir pastatyk sargybinį“ parodo ilgalaikę Harper Lee klasiką visai kitokiu, įstabiu, aspektu. Tai jaudinantis, linksmas, prikaustantis ir savo ruožtu puikus romanas.


Iš anglų kalbos vertė Bronislovas Bružas


  • Autorius: Harper Lee
  • Serija: Munken Premium
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955135791

Kiti taip pat domėjosi


2019-12-05

5/5

Parašykite atsiliepimą apie "Eik ir pastatyk sargybinį"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Eik ir pastatyk sargybinį", Harper Lee. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Harper Lee su knyga "Eik ir pastatyk sargybinį" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Eik ir pastatyk sargybinį" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Harper Lee. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Eik ir pastatyk sargybinį" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Eik ir pastatyk sargybinį" perkama kartu