0

Eimunto Nekrošiaus teatras. Pokalbiai, recenzijos, straipsniai/ 1991–2010

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Eimunto Nekrošiaus teatras. Pokalbiai, recenzijos, straipsniai/ 1991–2010


Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

„Eimunto Nekrošiaus teatras. Pokalbiai, recenzijos, straipsniai /1991–2010“ – tai pirmoji knyga-šaltinis, kuri supažindina su vieno ryškiausių šiuolaikinio teatro kūrėjų Eimunto Nekrošiaus 1991–2010 metais Lietuvoje statytais dramos spektakliais ir jų kritine refleksija. Siekta ne aprėpti visą režisieriaus kūrybai skirtą medžiagą, o pristatyti tuos jo pasisakymus ir skirtingų kartų bei šalių kritikų tekstus, kurie geriausiai atspindi Nekrošiaus teatro sampratą ir jo spektaklių recepcijos kaitą. Knygos gale pateikiami paaiškinimai, režisieriaus teatrografija ir lietuviškoji bibliografija.
Knyga skiriama visiems, besidomintiems teatro menu.

"Dabar teatras nukrypo į technologijas, atsirado daug priemonių. Daug kas stengiasi išvengti žmogaus, jo problemų. Kalbėti apie kažką kitką, bet ne apie žmogaus sielą, jo dvasią. Gal tai pernelyg intymu, gal ne visi nori įsileisti. Bet jeigu scenoje nestovėtų žmogus – ko ji būtų verta? Taigi aktorius yra scenos centras, aplink kurį viskas sukasi...
Režisieriui svarbu pradėti ne nuo sumanymo, dekoracijų, bet nuo žmogaus. Kas teatre yra pagrindinė vertybė? Emocijos ir jausmai. Galima pakeisti dekoraciją, apšvietimą, bet turi išlinkti esmė – emocijos ir jausmai. Šiandien aš to labai pasiilgstu. Kai sutrampa aktoriaus ir salės širdies plakimas, tada įvyksta stebuklas. To siekiu ir savo darbuose."

Eimuntas Nekrošius

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu