NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Einu žeme, skrendu vėju (su CD) (serija "Gyvoji poezija")

Kaina: 12,72 €
Kaina su kodu: 11,45 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 12.717 InStock
Į krepšelį

Knygos "Einu žeme, skrendu vėju (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" aprašymas

Sudarė, įvadinį straipsnį parašė Brigita Speičytė, garso įrašus įskaitė Algirdas Latėnas.

Strazdo kūrybos originalumą lemia panaši kaip ir poeto biografijoje ribų peržengimo energija. Puikiai pažinojęs lietuvių sakytinę kūrybą (liaudies dainas) ir savojo meto rašytinę kūrybą, Strazdas savo eilėse sukūrė unikalią jų formų stilistinę dermę. Lietuvių poetinės kalbos „meistravimas“ buvo vienas iš Strazdo, lietuvių pasaulietinės poezijos pirmeivio, uždavinių.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Einu žeme, skrendu vėju (su CD) (serija "Gyvoji poezija")"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Einu žeme, skrendu vėju (su CD) (serija "Gyvoji poezija")", Antanas Strazdas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Antanas Strazdas su knyga "Einu žeme, skrendu vėju (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Einu žeme, skrendu vėju (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Strazdas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Einu žeme, skrendu vėju (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Einu žeme, skrendu vėju (su CD) (serija "Gyvoji poezija")" perkama kartu