TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Ekonomikos teorijos: praeitis ir dabarties tendencijos

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 12.29 SoldOut

Knygos "Ekonomikos teorijos: praeitis ir dabarties tendencijos" aprašymas

Leidinyje "Ekonomikos teorijos: praeitis ir dabarties tendencijos" pateiktas ekonomikos teorijų turinys, istorinė raida ir istorinių, socialinių, ekonominių sąlygų įtaka raidai bei teorijų turiniui.

Maždaug trečdalį knygos sudaro šiuolaikinės ekonomikos teorijos.

Leidinys pirmiausiai skirta savarankiškam magistrantūros studentų darbui, todėl nurodyti gausūs literatūros šaltiniai, ypač esantys interneto tinklalapiuose, pateiktos užduotys ir kartojimo klausimai.
Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ekonomikos teorijos: praeitis ir dabarties tendencijos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Ekonomikos teorijos: praeitis ir dabarties tendencijos", Julius Algimantas, Inga Maksvytienė, Asta Sabonienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Julius Algimantas, Inga Maksvytienė, Asta Sabonienė su knyga "Ekonomikos teorijos: praeitis ir dabarties tendencijos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ekonomikos teorijos: praeitis ir dabarties tendencijos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Julius Algimantas, Inga Maksvytienė, Asta Sabonienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ekonomikos teorijos: praeitis ir dabarties tendencijos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ekonomikos teorijos: praeitis ir dabarties tendencijos" perkama kartu