AKTYVUOKITE! -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: TAUPYKLE 

0

Pirkėjų atsiliepimai

Ekskursijos rengimo ir vedimo metodika

Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ekskursijos rengimo ir vedimo metodika" aprašymas

Ekskursija. Gidas. Kokios jų funkcijos šiandieninėje informacijos visuomenėje? Kam reikalingos ekskursijos ir kokios jos gali būti? Kaip gidui, norinčiam, kad jo parinkti objektai ir pasakojimas paliktų turistui kuo geresnį įspūdį, tinkamai pasirengti vesti ekskursiją?
Šie ir kiti klausimai bus aptarti metodikos knygelėje, parengtoje Klaipėdos universiteto Rekreacijos ir turizmo studentams, dažnai svajojanties keliauti ir/ar būti gidais.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ekskursijos rengimo ir vedimo metodika"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Ekskursijos rengimo ir vedimo metodika", Jūratė Barauskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jūratė Barauskaitė su knyga "Ekskursijos rengimo ir vedimo metodika" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ekskursijos rengimo ir vedimo metodika" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jūratė Barauskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ekskursijos rengimo ir vedimo metodika" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ekskursijos rengimo ir vedimo metodika" perkama kartu