Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Emocijų istorija. Kaip jausmai padėjo sukurti pasaulį, kokiame gyvename šiandien

Kaina: 30,69 €
Kaina su kodu: 12,28 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 30.692 InStock
Į krepšelį 12,28 € -60% su kodu
PATOGU

Knygos "Emocijų istorija. Kaip jausmai padėjo sukurti pasaulį, kokiame gyvename šiandien" aprašymas

Kaip jausmai padėjo sukurti pasaulį, kokiame gyvename šiandien.

KAIP KEITĖSI MŪSŲ EMOCIJŲ SUPRATIMAS IR PATYRIMAS?
KAIP MŪSŲ ĮSITIKINIMAI APIE JAUSMUS (ir patys jausmai) KEITĖ MUS IR PASAULĮ?

Mes, žmonės, manome, kad esame racionalios būtybės ir kliaujamės žiniomis bei intelektu. Tačiau nemažai svarbiausių akimirkų mūsų istorijoje yra glaudžiai susijusios su jausmais ir, deja, labai menkai – su faktais. Daugelio įvykių nuo filosofijos atsiradimo iki pagrindinių pasaulio religijų gimimo, nuo Romos kritimo iki mokslo revoliucijos negalime iki galo suprasti nesuvokdami už jų slypinčių emocijų.

Remdamasis psichologija, neuromokslu, filosofija, menu ir religijos istorija Richardas Firthas-Godbehere'as knygoje „Emocijų istorija“ kviečia susipažinti su labai svarbiu ir neretai nepakankamai įvertintu emocijų vaidmeniu. Per visą istoriją – nuo Senovės Graikijos iki Gambijos, Japonijos ir Osmanų imperijos, Jungtinių Amerikos Valstijų iškilimo ir dirbtinio intelekto bei dar plačiau – emocijoms tenka didžiulė reikšmė viso pasaulio žmonių visuomenėse.

Istorija rodo, kad emocijos yra galingos, kad jos, taip pat kaip technologijos, politinis judėjimas ar mąstytojai, kuria šį pasaulį. Jos paklojo religijos, filosofinių klausimų, troškimo įgyti žinių ir turto pamatus. Tačiau emocijos taip pat gali būti tamsioji jėga, naikinanti pasaulius per karą, godumą ir nepasitikėjimą.

„Platus tyrimas apie tai, kaip emocijos modeliuoja žmonijos istoriją ir kaip mūsų patirtis bei emocijų supratimas vystėsi kartu su mumis. Atverianti akis ir skatinanti mąstyti knyga!“
Gina Rippon, profesorė, neurobiologė


  • Pavadinimas originalo kalba: A HUMAN HISTORY OF EMOTION
  • Autorius: Richard Firth-Godbehere
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090152027
  • Vertėjas: Eglė Podčašinskienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Emocijų istorija. Kaip jausmai padėjo sukurti pasaulį, kokiame gyvename šiandien"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Richard Firth-Godbehere pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Emocijų istorija. Kaip jausmai padėjo sukurti pasaulį, kokiame gyvename šiandien", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Emocijų istorija. Kaip jausmai padėjo sukurti pasaulį, kokiame gyvename šiandien" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Emocijų istorija. Kaip jausmai padėjo sukurti pasaulį, kokiame gyvename šiandien" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Emocijų istorija. Kaip jausmai padėjo sukurti pasaulį, kokiame gyvename šiandien"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Richard Firth-Godbehere tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Emocijų istorija. Kaip jausmai padėjo sukurti pasaulį, kokiame gyvename šiandien" perkama kartu