Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Estera. Romanas apie meilę

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 5.49 SoldOut

Knygos „Estera. Romanas apie meilę“ aprašymas

Meilė, kaip žinia, akla. Ji sudrumsčia ir šalčiausius protus. Estera Nilson - intelektuali ir nepriklausoma moteris. Ji tikrai žino, ko nori, ir elgiasi tik pagal savo principus. Tačiau kartą ją pakviečia skaityti paskaitą apie garsų menininką Hugo Rašką Jis sėdi tarp klausytojų pakerėtas jos protingų žodžių apie jį patį. O netrukus, jiems susitikus akis į akj, pakerėta pasijunta ir ji Pakerėta ir... visiškai apsėsta, nusavinta, užgrobta. Tik kažin ar apie tai žino pats Hugas...

Skaitant šią meilės istoriją išties ne kartą nuraus skruostai -tai pasakojimas apie šiurpią prarają tarp minties ir žodžio, noro ir išraiškos, tikrovės ir fantazijos, o drauge apie tai, kas tokiose prarajose gimsta.

 
Dauguma moterų išgyveno panašią istoriją. Meilė, kaip žinia, akla. Ji sudrumsčia ir šalčiausius protus. Estera Nilson – intelektuali ir nepriklausoma moteris. Ji tikrai žino, ko nori, ir elgiasi tik pagal savo principus. Tačiau kartą ją pakviečia skaityti paskaitą apie garsų menininką Hugo Raską...


Lena Andersson – viena garsiausių Švedijos žurnalisčių, rašytoja, už šį kūrinį buvo apdovanota Augusto premija.


"Ta šiurpi praraja tarp minties ir žodžio, noro ir išraiškos, tikrovės ir fantazijos, o drauge tai, kas tokiose prarajose išsivysto, – apie tai ir yra šis pasakojimas."

Lena Andersson


"Dauguma moterų išgyveno panašią istoriją. Bet mažai jų papasakotų ją taip gerai."

Lionel Shriver


"Mes visos tai patyrėm – mes visos buvome Estera. Dėl jos mums kaista skruostai, bet jie kaista ir dėl mūsų pačių."

Julie Myerson


Iš švedų kalbos vertė Agnė Kudirkaitė-Ydrauw


Parašykite atsiliepimą apie „Estera. Romanas apie meilę“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Estera. Romanas apie meilę“, Lena Andersson. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Lena Andersson su knyga „Estera. Romanas apie meilę“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Estera. Romanas apie meilę“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lena Andersson. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Estera. Romanas apie meilę“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Estera. Romanas apie meilę“ perkama kartu