0

Esu bin Ladeno sūnus. Osamos sūnus ir žmona nukelia mus į paslaptingą jų pasaulį

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Esu bin Ladeno sūnus. Osamos sūnus ir žmona nukelia mus į paslaptingą jų pasaulį

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 23,5x14,3, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 424
  • ISBN ar kodas: 9786090101261

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Esu bin Ladeno sūnus. Osamos sūnus ir žmona nukelia mus į paslaptingą jų pasaulį" aprašymas
Pasaulis pažįsta Osamą bin Ladeną kaip labiausiai ieškotą mūsų laikų teroristą. Tačiau žmonės negimsta teroristais, o bin Ladenas taip rūpestingai slėpė informaciją apie save ir savo šeimą, kad beveik nežinome, kaip jis tokiu tapo. Šioje knygoje su šiurpą keliančiomis smulkmenomis jo pirmoji žmona Nadžva ir jų ketvirtasis sūnus Omaras pasakoja, kaip Osama draudžia šiuolaikinius patogumus, įskaitant elektrą ir mediciną. Kaip kasdienė būtis tampa vis sunkesnė bei pavojingesnė. Jis dažnai išsiveda sūnus į ilgus žygius po dykumą be vandens ir aiškina, esą jie privalo išsiugdyti ištvermę ir kantrybę. Apie sūnų mokykloje patiriamas piktas patyčias sako: „Gyvenimas turi būti našta. Gyvenimas turi būti sunkus. Jeigu su jumis bus elgiamasi griežtai, išaugsite stipresni.“
Osamos bin Ladeno aistra smurtingajam džihadui vis stiprėja, o žmonas ir vaikus jis stumia nuo įprastos buities į grėsmių kupiną ir visiškai nenuspėjamą gyvenimą.

Parašykite atsiliepimą apie "Esu bin Ladeno sūnus. Osamos sūnus ir žmona nukelia mus į paslaptingą jų pasaulį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Esu bin Ladeno sūnus. Osamos sūnus ir žmona nukelia mus į paslaptingą jų pasaulį, kurią skaitytojams dovanoja Jean Sasson, Omar bin Laden, Najwa bin Laden. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jean Sasson, Omar bin Laden, Najwa bin Laden su knyga Esu bin Ladeno sūnus. Osamos sūnus ir žmona nukelia mus į paslaptingą jų pasaulį jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Esu bin Ladeno sūnus. Osamos sūnus ir žmona nukelia mus į paslaptingą jų pasaulį patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jean Sasson, Omar bin Laden, Najwa bin Laden. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Esu bin Ladeno sūnus. Osamos sūnus ir žmona nukelia mus į paslaptingą jų pasaulį palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Esu bin Ladeno sūnus. Osamos sūnus ir žmona nukelia mus į paslaptingą jų pasaulį" perkama kartu