0
3.0
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-08-01 Roma

Malonu skaityti dėl patogaus formato, aiškios struktūros, trumpos, bet ne sausos informacijos. Maloniai nustebino istorijos ir architektūros skyreliai.

Informacija

Europos turizmo žinynas

  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 14x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 232
  • ISBN ar kodas: 9786094420245

2020-10-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Europos turizmo žinynas" aprašymas

Lietuvos autorių parengtas leidinys „Europos turizmo žinynas“ pristato visų Europos ir jos paribiuose esančių šalių unikaliausią gamtos ir kultūros paveldą.

Kruopščiai atrinkti objektai yra neabejotinos ir išskirtinės reikšmės, nemažai jų – UNESCO paveldas.

Iš viso leidinyje „Europos turizmo žinynas“ pristatomos 46 šalys bei daugiau kaip 415 objektų aprašymų. Nemažai jų iliustruoti.

Keliautojo patogumui kiekvienai didesnei valstybei ar mažesnei valstybėlei pateikiama jos gamtos apžvalga, trumpa svarbiausių istorijos įvykių santrauka, kai kurie naudingi statistikos duomenys.


Leidinys „Europos turizmo žinynas“ gali būti parankine knyga kiekvienam keliautojui, besidominčiam unikaliomis Europos vietomis, kelionių vadovams, turizmo agentūrų darbuotojams, sudarantiems maršrutus. Šis leidinys turėtų padėti kiekvienam, net ir labai patyrusiam keliautojui, atkreipti dėmesį į tas lankytinas vietas, kurios dėl informacijos stygiaus, arba kaip tik dėl perteklinės jos gausos, nepateko į akiratį.
2019-08-01

Malonu skaityti dėl patogaus formato, aiškios struktūros, trumpos, bet ne sausos informacijos. Maloniai nustebino istorijos ir architektūros skyreliai.

2017-06-21

Dar niekada taip nebuvau nusivylusi pirkta knyga!!!!!!! Aprašymas skamba gražiai, o informacijos NULIS. Valstybei 2 -3 puslapiai, visa tai ką gali rasti WIKIPEDIJOJE. o kaina- kaip geros knygos.

Parašykite atsiliepimą apie "Europos turizmo žinynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Europos turizmo žinynas, kurią skaitytojams dovanoja Vytautas Butkus, Georgijus Sapožnikovas, Rytas Šalna, Robertas Šalna. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautas Butkus, Georgijus Sapožnikovas, Rytas Šalna, Robertas Šalna su knyga Europos turizmo žinynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Europos turizmo žinynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Butkus, Georgijus Sapožnikovas, Rytas Šalna, Robertas Šalna. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Europos turizmo žinynas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Europos turizmo žinynas" perkama kartu