0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ežerai. 119 Lietuvos ežerų

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 14.99 SoldOut

Knygos "Ežerai. 119 Lietuvos ežerų" aprašymas

Knyga "Ežerai. 119 Lietuvos ežerų" kviečia keliautojus ir aistringus žvejus į pažintį su Lietuvos ežerų gelmėmis, turtinga jų augalija bei gyvūnija ir ledynmečius menančia istorija.
Nors mūsų šalies ežeringumas artimas pasaulio vidurkiui, neretai sakoma, kad Lietuva yra ežerų kraštas. Pažvelgus į žemėlapį matyti mėlynomis ežerų akimis nusagstyta pasaga – ežeringoji Lietuvos juosta, besidriekianti iš šiaurės rytų į pietvakarius. Knyga "Ežerai. 119 Lietuvos ežerų" skirta daugiau nei 100 įdomiausių Lietuvos ežerų.

- Išsamūs ežerų aprašai: ežero ir jo vardo kilmė, salos, intakai, vandens temperatūros sluoksniai, kraštovaizdis.
- Dėmesio verti gamtos, kultūros ir istorijos paminklai.
- Detalūs batimetriniai ežerų (gylio) planai, kuriuose pavaizduotas ežero duburio povandeninės dalies (dubens) reljefas.
- Detalūs žemėlapiai.

Kęstutis Kilkus (g. 1947 08 01, Vilniuje) – habilituotas gamtos mokslų daktaras, Lietuvos mokslų akademijos tikrasis narys, Vilniaus universiteto profesorius emeritas, Lietuvos mokslo premijos laureatas. Kompetentingas autoritetas, kurio mokslinių ir pedagoginių vardų bei garbingų laimėjimų sąrašą galima tęsti ilgai. Ir kartu visada santūrus. Tad, matyt, pakaks pasakyti, kad Kęstučio Kilkaus darbai nužymi esmines šių dienų Lietuvos hidrologijos gaires. Daug dėmesio skirdamas ežerams, jis suformavo šalyje naują ežerų hidrologijos tyrimų kryptį. Vis dėlto daugiausia žinių apie autorių teikia jo parašytas tekstas. Informacija, žodžiais pasklindanti jo straipsniuose ar knygose, dažnai neleidžia atskirti objektyviai įvertintų ir subjektyviai pajaustų tikrovės bruožų. Bet abejonių dėl tikrumo nekyla. Viskas patirta. Įvairiai: klampojant aplink ežerus, renkant duomenis archyvuose, skaičiuoja

  • Autorius: Kęstutis Kilkus
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 323
  • Formatas: 19x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090109656

Parašykite atsiliepimą apie "Ežerai. 119 Lietuvos ežerų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Ežerai. 119 Lietuvos ežerų", kurią skaitytojams dovanoja Kęstutis Kilkus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kęstutis Kilkus su knyga "Ežerai. 119 Lietuvos ežerų" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ežerai. 119 Lietuvos ežerų" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kęstutis Kilkus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ežerai. 119 Lietuvos ežerų" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ežerai. 119 Lietuvos ežerų" perkama kartu