0

Filosofija kasdienai ir kitiems pavojingiems gyvenimo atvejams

Informacija

Filosofija kasdienai ir kitiems pavojingiems gyvenimo atvejams

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 296
  • ISBN ar kodas: 9786090109489

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Knyga "Filosofija kasdienai ir kitiems pavojingiems gyvenimo atvejams" – tai savotiškas taikomosios filosofijos vadovas, pagrįstas įžymiausių senovės mąstytojų įžvalgomis ir tikromis šių dienų istorijomis.

Skaitytojas turi progą pastudijuoti svajonių mokykloje, dalyvauti dvylikos garsiausių antikos filosofų – dorybių ieškotojų stoikų Epikteto, Senekos, Rufaus, ramaus ir džiaugsmingo gyvenimo būdo propaguotojo Epikūro, mistikų ir skeptikų Heraklito, Pitagoro, politikos meno virtuozų Diogeno, Platono ir kitų – paskaitose. Šie didieji išminčiai dalijasi mintimis apie laimę, atsparumą likimo smūgiams ir daugybę kitų dalykų. Gyvas ir įdomus jų mokymas padeda ugdyti savąjį „aš“, praverčia dirbant, bendraujant su aplinkiniais – kitaip sakant, visose gyvenimo srityse.
Knygą "Filosofija kasdienai ir kitiems pavojingiems gyvenimo atvejams' sudaro keturi skyriai – keturios sesijos.

Jules Evans (Džulesas Evansas) yra aktyvus didžiausio Anglijoje Londono filosofijos klubo narys, Anglijos menų ir humanitarinių mokslų tarybos finansuojamo žiniatinklio www.thephilosophyhub.com įkūrėjas. Rašytojas dalyvauja Londono Karalienės Marijos universiteto Emocijų istorijos centro „Gerovės“ projekte, įvairiose šalyse rengia seminarus ir praktinės filosofijos pratybas. Jis rašo straipsnius leidiniams „Wall Street Journal“, „The Times“, „The Spectator“, „Prospect“ ir „Psychologies“, darbuojasi įvairiausiose organizacijose, tarp jų Naujajame ekonomikos fonde, Rokfelerio fonde, Gyvenimo mokykloje, Londono filosofijos mokykloje.

Rašytojo žiniatinklis www.philosophyforlife.org nestokoja lankytojų

Iš anglų k. vertė Simona Kaziukonytė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu