0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €
Kaina internetu: 10,29 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 2.70 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-31 10.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Finansų analizė" aprašymas

Vadovėlio tikslas - pateikti finansinės analizės teorinius pagrindus ir, remiantis konkrečių atvejų pavyzdžiais, atskleisti finansinių rezultatų bei finansinių operacijų efektyvumo analizės metodus ir būdus. Vadovėlis skiriamas socialinių mokslų studijų krypčių studentams bei magistrantams, taip pat įmonių ir organizacijų darbuotojams.Parašykite atsiliepimą apie "Finansų analizė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Finansų analizė, kurią skaitytojams dovanoja Eugenija Buškevičiūtė, Irena Mačerinskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Eugenija Buškevičiūtė, Irena Mačerinskienė su knyga Finansų analizė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Finansų analizė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eugenija Buškevičiūtė, Irena Mačerinskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Finansų analizė palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Finansų analizė" perkama kartu